ریپورتاژ آگهی

تبلیغات در وب سایت معتبر زنجیره تامین بهشت به صورت های مختلفی انجام می گیرد؛ این وب سایت به دلیل برخورداری از سئوی مناسب و آمار بازدید روزانه بالا یکی از بهترین فضاها برای قرارگیری تبلیغات ریپورتاژ شماست. شما عزیزان می توان برای تبلیغات با مدیر بخش ریپورتاژ آگهی زنجیره تامین بهشت در تماس باشید. 

برای تماس مستقیم کلیک کنید

1- یک مقاله 2500 کلمه ای

متن به صورت کامل و همچنین با رعایت اصول نگارشی و سئو نوشته خواهد شد.

2- عکس به صورت طبیعی و غیر کپی

تعداد 3 تصویر اورجینال و غیر کپی درون مقاله قرار خواهد گرفت.

3- مانور بر روی کلمه کلیدی مورد نظر

کلمه کلیدی انتخابی یک عدد بوده و در صورت نیاز قابل ارتقا خواهد بود.

4- قرار دادن بک لینک مورد نظر

یک عدد بک لینک به سایت مرجع داده خواهد شد.

 

ریپورتاژ معمولی

قیمت: 500 هزار تومان

پرداخت

1- دو مقاله 2500 کلمه ای

متن به صورت کامل و همچنین با رعایت اصول نگارشی و سئو نوشته خواهد شد.

2- عکس به صورت طبیعی و غیر کپی

تعداد 6 تصویر اورجینال و غیر کپی درون مقاله قرار خواهد گرفت.

3- مانور بر روی دو کلمه کلیدی مورد نظر

کلمه کلیدی انتخابی دو عدد خواهد بود.

4- قرار دادن بک لینک مورد نظر

دو عدد بک لینک به سایت مرجع داده خواهد شد.

 

ریپورتاژ حرفه ای

قیمت: 900 هزار تومان

پرداخت
ریپورتاژ چیست ؟

ریپورتاژ آگهی های شما با هدف تبلیغات و بالابردن رتبه سایت شما در گوگل و همچنین تایید در سایت های دیگر ریپورتاژ گفته میشود .
هدف از ریپورتاژ میتواند بهبود رتبه سایت باشد که با بک لینک صورت خواهد گرفت و در صورتی که ریپورتاژ میتواند با هدف تبلیغ محصول شرکت ، اخبار ، آموزش نیز صورت گیرد .

قیمت ریپورتاژ چند است ؟

قیمت ریپورتاژ در سایت های گوناگون که رتبه های بالایی دارند متفات است برای مثال در سایت های خبری قیمت ریپورتاژ از یک میلیون به بالا است .
قیمت گذاری ریپورتاژ بر اساس یک سری اصول مشخص میشود که میتوانید با کلیک بر روی همین لینک به مطالعه تخصصی قیمت ریپورتاژ چند است بپردازید .
قیمت ریپورتاژ آگهی های خاص را میتوانید با تماس با متخصصینی که در همین لینک ثبت کرده ایم دریافت نمایید ، مشاوره در خصوص قیمت ریپورتاژ آگهی رایگان است .

ریپورتاژ آگهی رایگان چیست ؟

ریپورتاژ آگهی رایگان در یکسری از سامانه ها صورت میگیرد که با بک لینک فالو این خدمات را جهت کمک به شبکه ها انجام میدهند مانند انجمن ها .
ریپورتاژ آگهی رایگان یکی از خدماتی است که سامانه ما در اختیار شما دوستان قرار میدهد و فقط یکسری اصول دارد که متن آن را خودتان میبایست در اختیار تیم بارگذار قرار دهید .
در صورتی که متن ریپورتاژ کپی باشد و قبلا در سامانه ای بارگذاری شده باشد این متن تایید نخواهد شد و در صورت بارگذاری پاک میشود .
شما میتوانید برای بدست آوردن ریپورتاژ رایگان تعداد 3 عکس نشرال ( کپی نباشد ) در سامانه بارگذاری کنید تا امتیاز بیشتری در گوگل کسب کنید .

ریپورتاژ خبری چیست ؟

ریپورتاژ خبری یک اقدام خاص برای تبلیغ سامانه شما میتواند باشد برای مثال میتوان یک خبر خاص که در حال حاضر بسیار در گوگل چستجو میشود را به صورت ریپورتاژ در سامانه های خبری بارگذاری کنید و بک لینک آن را به منبع که سایت خود شما است ارجاع دهید .
یک ریپورتاژ خبری میتواند در خصوص یک اطلاعیه ، یک محصول خاص و یا یک خبر چالشی باشد که در صورتی که از نوع ریپورتاژ خبری باشد میتوانید با اسکیما های خاص آن را به گوگل بشناسانید و تاثیر بسیار زیادی برای رتبه سایت و خبر شما خواهد داشت .

نحوه نوشتن ریپورتاژ ؟

نحوه نوشتن ریپورتاژ یکسری اصول تخصصی دارد که برای شما به صورت کوتاه توضیح خواهم داد .
ریپورتاژ و نحوه نوشتن آن میبایست اصول سئو و اصول خوانایی گوگل را رعایت کند که مواردی نظیر تعداد کلمات مناسب که بیشترین امتیاز را دارد که 2100 – 2500 کلمه است و بارگذاری تعدادی عکس نشرال ، استفاده از کلمه کلیدی و مترادف های آن در تمام نقاط متن و همچنین رعایت تیتر ها و عنوان .
نحوه نوشتن ریپورتاژ در صورتی که به شرکت های متخصص واگذار شود مانند شرکت ها میتواند با بهترین حالت ممکن این فرایند انجام شود .
تیم متخصص نوشتن ریپورتاژ در سامانه زنجیره تامین بهشت تمامی اصول و موارد سئو ریپورتاژ را با علوم و قوانین روز گوگل رعایت خواهند کرد .

منظور از ریپورتاژ را بیان کنید .

منظور از ریپورتاژ همان تبلیغ تخصصی در سامانه ها است که این فرایند میتواند مطالب مدنظر شما را به جامعه ایرانی و جهانی به نمایش بگذارد .
ریپورتاژ میتواند هم به صورت آگهی معمولی باشد و یا میتواند ریپورتاژ خبری باشد هر کدام از این مدل ها هم قابلیت بک لینک فالو دارد و هم قابلیت بک لینک آن فالو دارد که در سامانه زنجیره تامین بهشت منظور از ریپورتاژ ثبت آگهی شما با بک لینک فالو میباشد .