شعار تولید پشتیبانی ها مانع زدایی ها

مطالب رو بخون تا بهتر بتونی سوال مسابقه رو طرح کنی ” انتهای این صفحه دکمه ورود شما به مسابقه است “

شعار سال 1400 رهبری که با نام تولید پشتیبانی و مانع زدایی نام گذاری شده است .

هدف از این شعار را در بیانات مقام معظم رهبری که به صورت کامل در زیر این پست ویراستاری شده است مشاهده نمایید .

تحلیل شعار 1400 رهبری را میتوانید در انتهای بیانات مشاهده نمایید .

تحلیل شعار رهبری توسط مشاورین این سازمان صورت گرفته است .

پس از مطالعه دقیق بیانات مقام معظم رهبری میتوانید عکس شعار سال 1400 را مشاهده نمایید .

نام گذاری سال 1400 توسط رهبر انقلاب اسلامی در ساعت 13:00 تاریخ 1400/01/01 نام گذاری گردید .

عکس سال 1400 شعار رهبری تولید پشتیبانی و مانع زدایی

طراحی شده توسط سازمان زنجیره تامین بهشت در راستای ایجاد زنجیره ای منسجم در تولید و ارتباطات کشور با جوامع خارجی و نیز عموم هم وطنان .

عکس سال 1400 شعار رهبری
عکس سال 1400 شعار رهبری تولید پشتیبانی و مانع زدایی

بیانات مقام معظم رهبری در خصوص سال 1400 و بهبود مشکلات کشور .

طی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی و شروع قرن جدید، با تبریک عید نوروز به هم ‌میهنان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند،

سالی که پیش رو است سالی خاص برای اقتصاد و بهبود مشکلات کشور در تمامی زمینه ها با تلاش و کوشش مسئولات و مدیران .

مقام معظم رهبری با ابراز امیدواری به کسب برکات مادی و معنوی از تقارن سال جدید با اعیاد شعبانیه و متبرک شدن سال ۱۴۰۰ به دو عید نیمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت ولی‌عصر (عج)، سال جدید را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.

سال 99 و توصیف آن توسط مقام معظم رهبری

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال ۹۹ که با شعار جهش تولید نام گذاری شد را آمیخته با حوادث گوناگون و بی‌سابقه بخصوص پدیده ناآشنای کرونا خواندند و افزودند: کرونا زندگی مردم از جمله کسب‌وکارها، محیط‌های درسی، اجتماعات دینی، ورزش و سفرها را تحت تأثیر قرار داد و ضربه سختی به اشتغال در کشور زد.

رهبر انقلاب اسلامی، جان باختن دهها هزار تن از مردم عزیز در اثر کرونا را تلخ‌تر از همه حوادث ۹۹ دانستند و با طلب رحمت و مغفرت الهی برای جان‌باختگان، با خانواده‌های داغدار آنان ابراز همدردی کردند.

سال 1399 و نکات خاص طی بیانات مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری در خصوص سال ۹۹ را در عین حال سال بروز توانایی‌های ملت شریف ایران در مقابله با آزمون و حوادث بزرگ ویروس کرونا و همچنین در مقابله با فشار حداکثری دشمن توصیف کردند .

سخن مقام معظم رهبری در سال 1400 تولید پشتیبانی و مانع زدایی ملت عزیز ما از مجموعه‌های درمانی و بهداشتی ، تا محققان و دانشمندان، گروههای جهادی و خدمتگزار و آحاد مردم با وجود تحریم و مسدود بودن راههای استفاده از امکانات خارج از کشور، توانایی و تجربه بزرگی از خود برای مدیریت این حادثه تلخ نشان دادند.

درخشش و توانایی ایران در سال 1399 به گفته مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری آیت‌الله خامنه‌ای به شکست کشاندن فشار حداکثری دشمن را درخششی خاص از توانایی‌های ملی ایران در سال ۹۹ برشمردند و افزودند : دشمنان ایران و در رأس آنها آمریکا درصدد به زانو درآوردن ملت ایران بودند.

البته ما می‌دانستیم که ملت می‌ایستد و با این هدف دشمن مبارزه خواهند کرد و دشمنان شکست خواهند خورد اما امروز به اعتراف خود آمریکایی‌ها و رفقای اروپایی‌شان، فشار حداکثری شکست خورده است.

مقام معظم رهبری آیت الله خامنه‌ای در ادامه به ارزیابی و نکاتی در خصوص میزان تحقق شعار سال ۹۹ یعنی جهش تولید پرداختند و فرمودند : بر اساس گزارشهای متعدد مردمی و دولتی، جهش تولید تا حدّ قابل قبولی در بخش‌هایی از کشور تحقق یافته است.

آیا جهش تولید و تحقق اهداف آن رضایت بخش بود ؟

رهبر انقلاب فرمودند : این میزان جهش در حدّ انتظار نیست چراکه با وجود تحقق در کارهای زیربنایی و سازندگی، نتیجه آن در اقتصاد عمومی و معیشت مردم مشهود و محسوس نشد، در حالی‌که انتظار بود جهش تولید گشایشی در زندگی مردم به‌وجود آورد.

شعار جهش تولید از نگاه مقام معظم رهبری در سال 1399

ایشان شعار جهش تولید را یک شعار کاملاً انقلابی خواندند و در خصوص این شعار خاطرنشان کردند: تحقق جهش تولید هم تأثیرات عمیق اقتصادی در کشور از جمله در مسئله ارزش پول ملی دارد و هم موجب اعتماد به‌نفس ملی و نیز رضایتمندی عمومی و تضمین‌کننده امنیت ملی است.

علت اصلی تحقق نیافتن جهش تولید در سال 1399

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دلایل اصلی تحقق نیافتن کامل جهش تولید در سال 1399 را وجود موانع و همچنین حمایت نشدن تولید در همه بخش‌ها کشور دانستند و با اشاره به معضل واردات و قاچاق، گفتند:

قاچاق و مشکلات ناشی از آن در خصوص عدم تحقق کامل جهش تولید طی بیانات مقام معظم رهبری در سال 1400

ضعف‌های قانونی و واردات رقیب خارجیِ محصولی که در داخل با همت جوانان در حال تولید است، و یا قاچاق آن از طریق دستهای خیانتکار، مانع تولید است و موجب شکست خوردن آن می‌شود.

رهبر انقلاب اسلامی آیت الله خامنه ای ایجاد مشوّق‌هایی از جمله مشوّق‌های سرمایه‌گذاری را لازمه جهش تولید خواندند و فرمودند: اوضاع کسب‌وکار در کشور باید به‌گونه‌ای باشد که افراد به سرمایه‌گذاری در تولید و ساخت و ساز محصولات داخلی تشویق شوند و از افزایش هزینه‌های تولید جلوگیری بعمل آید .

سخنان مقام معظم رهبری در خصوص تولید پشتیبانی و مانع زدایی

ایشان مشوق‌های اندک در بخش تولید و همچنین بالاتر بودن شاخص هزینه تولید کننده از هزینه مصرف‌کننده در برخی سال‌ها را مانع پیشرفت تولید دانستند و گفتند: حرکت انقلابیِ جهش تولید در سال ۹۹ آغاز و با استقبال مردم مواجه شد و این حرکت باید در سال ۱۴۰۰ که در واقع آغاز یک قرن جدید است، ادامه پیدا کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال ۱۴۰۰ را به علت در پیش بودن انتخابات و همچنین وجود زمینه مناسب برای شکوفایی جهش تولید، سالی حساس و مهم خواندند و افزودند: انتخابات خرداد ۱۴۰۰ و روی کارآمدن مدیریت‌های جدید و احتمالاً تازه‌نفس و با انگیزه‌های قوی، امسال را سالی بسیار مهم، حساس و تأثیرگذار در آینده کشور کرده است.

سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شکوفایی

رهبر انقلاب اسلامی در سخنان پایانی فرمودند علاوه بر این، در سال 1399 که با نام جهش تولید حرکتی در کشور به‌جود آورد که زمینه خوبی برای شکوفایی آن در سال جدید است.

سخنان مقام معظم رهبری در سال 1400 در خصوص دولت

مقام معظم رهبری فرمودند چه دولت کنونی و چه دولت آینده، باید با حمایتهای همه‌جانبه‌ی قانونی، دولتی و حکومتی از تولید و رفع موانع آن، همت کنند که امسال جهش تولید به معنی واقعی تحقق یابد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنان پایانی خاطرنشان کردند: بر این اساس شعار سال ۱۴۰۰، «تولید؛ پشتیبانی‌ مانع‌زدایی‌هااست که در خصوص آن و همچنین درباره انتخابات در سخنرانی روز اول سال مطالبی بیان خواهد شد.

سازمان زنجیره تامین بهشت در راستای شعار سال 1400 تولید پشتیبانی و مانع زدایی اهداف تخصصی را آماده اجرا نموده است .

با عملکرد تخصصی در زمینه ایجاد یک زنجیره منسجم از علوم و تخصص هم وطنان میتوانیم به سوی موفقیت و تولید پشتیبانی و مانع زدایی بشتابیم .

اگر هم دل و هم هدف باشیم میتوانیم با مطالعه پروژه شاهکار بشریت و همفکری در زمینه اهداف این پروژه قدمی در راستای تحقق تولید پشتیبانی و مانع زدایی شعار سال 1400 برداریم .

پروژه شاهکار بشریت راهکار تخصصی در تمامی زمینه های بهبود ، توسعه ، اقتصاد ، علم و فناوری ، ارتباط و هم هدف سازی و نیز ایجاد یک دولت منسجم در راستای ساختار سازی اجتماعی میباشد .

سال 1400 با شعار مقام معظم رهبری سالی باشکوه و بدور از هرگونه مشکلات معیشتی خواهد بود که این هدف برای تک تک ما ایرانیان نیز باید روشن باشد .

ایجاد زنجیره ای بر حق

سازمان زنجیره تامین بهشت میکوشد تا با مسنجم سازی علوم روز دنیا و ارتباط زنجیره وار بین اعضای هم هدف در راستای تحقق شعار رهبری تولید پشتیبانی و مانع زدایی در سال 1400 پیش به سوی ایرانی باشکوه قدم بردارد .

یک زنجیره منسجم با هدف ساختار سازی اصولی در تصمیم گیری برحق و نیز جلوگیری از واسطه های میانی در تمامی زمینه های خواسته و تقاضا یکی از اهداف پروژه شاهکار بشریت میباشد .

سال پیش رو که با شعارتولید پشتیبانی و مانع زدایی توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده است میتواند پایان تمامی مشکلات پیش رو باشد ، تنها راهکار پیشنهادی سازمان زنجیره تامین بهشت همدلی عمومی و نیز مطالعه بستر شاهکار بشریت میباشد .

شعار سال پیش 1399 که توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده بود جهش تولید که در تمامی زمینه ها قابلیت اجرا داشت .

شعار سال 1398 که توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده بود سال رونق تولید بود که نیز در تمامی زمینه های تولیدی قابلیت اجرا داشت .

بهتر نیست با دقت بیشتری در خصوص شعار هر ساله مقام معظم رهبری مطالعه نماییم .

تحلیل تخصصی شعار سال 1400 را در اختیار شما قرار داده ایم تا با مطالعه آن بتوانید هدفی بزرگ را پیش روی خود قرار دهید .

هر ایرانی میبایست در راستای بالابردن منزلت ایران و ایرانی قدم بردارد و سال 1400 را متفاوت از سال های گذشته مدیریت کند .

انجمن پاسخ دهی به سوالات ایرانیان

سازمان زنجیره تامین بهشت بستری برای پاسخ دهی به تمامی سوالات شما ایرانیان است .

انجمن پرسش و پاسخ یکی از بستر های این سازمان میباشد که در آن در خصوص تمامی شعار های مقام معظم رهبری در سال های گذشته مطالب و نظرات به صورت محتوا بارگذاری شده است .

دوستان و هموطنان گرامی میتوانید با طرح سوالات خود مسیر بهبود مشکلات کشور را هموار سازید .

محدودیت طرح سوال وجود ندارد هر گونه سوالی که میتواند قدمی در راستای توسعه ایران باشد قابلیت بارگذاری دارد .

انتقادات و پیشنهادات به مسئولان کشور را میتوانید در دسته انتخوابات 1400 که دسته اصلی در انجمن پرسش و پاسخ میباشد مطرح نمایید .

دسته انتقاد از مسئولان کلیک کنید

سوالات شما با نام شما بارگذاری خواهد شد و در صورتی که بر خلاف شعونات اسلامی سوالی بارگذاری کنید پیگرد قانونی دارد .

هدف ما حل مشکلات در سال 1400 میباشد و تنها راه آن همفکری عمومی میباشد .

هموطنان گرامی در تمامی زمینه ها انتقاد کنید و میتوانید نظرات خود را نسبت به سوالات عموم جامعه مطرح نمایید .

سال 1400 با نام گذاری شعار تولید پشتیبانی و مانع زدایی توسط مقام معظم رهبری قدمی بزرگ در راستای توسعه ایران است .

سامانه رسمی مقام معظم رهبری

سامانه مقام معظم رهبری و تمامی بیانات و شعار ها که در سال های گذشته نام گذاری شده است را میتوانید در سایت leader.ir مشاهده نمایید .

لیست شعار های رهبری در فهرست مطالب سایت آیت الله خامنه ای موجود میباشد .

نام گذاری سال 1400 توسط رهبر انتقال اسلامی یکی از اقداماتی است که راهکار حل تمامی مشکلات کشور و معیشت عموم جامعه میباشد .

تحلیل شعار سال 1400 به شرح زیر است

تحلیل شعار 1400 رهبری یکی از مهم ترین موضوعات سال جاری میباشد که با کمک مهندسین ، مشاورین ، اساتید ، عالمان ، پژوهشگران در این بخش بارگذاری خواهد شد .

سوالات پیش رو که توسط حسین قدیری بارگذاری شده است .

چرا سال قبل مقام معظم رهبری شعار 1399 را جهش تولید نام گذاری کرد ؟

چر سال 1398 مقام معظم رهبری شعار سال را رونق تولید نام گذاری کرد ؟

آیا شعار سال 1400 که توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده است راهکار حل مشکلات اقتصادی است ؟

آیا هدف امسال تولید پشتیبانی و مانع زدایی است و با این هدف ما میتوانیم مشکلات معیشتی سطح متوسط و نیز سطح ضعیف جامعه را حل کنیم ؟

آیا شعار سال 1400 تولید پشتیبانی و مانع زدایی تنها توسط دولت عملیاتی خواهد شد ؟ یا بخش های خصوصی و تمامی عموم جامعه در آن نقش دارند .

اگر بخواهیم سال 1400 با شعار رهبری هم سو باشد هر ایرانی میبایست چه اقداماتی را اولویت هدف خود قرار دهد ؟

8 دیدگاه برای “شعار سال 1400 رهبری تولید پشتیبانی و مانع زدایی

 1. علیرضا گفته:

  با سلام
  درود بیکران خدمت تمامی خدمتگزاران ایران باشکوه .
  سال ۱۴۰۰ را به تمام ایرانیان تبریک عرض میکنم و در ادامه در خصوص شعار مقام معظم رهبری که با مضمون تولید پشتیبانی ها مانع زدایی بیان شده است بپردازم .
  آیت الله خامنه ای سال قبل جهش تولید را اعلام کرد و متاسفانه کم کاری خیلی زیاد تر از پرکاری بود .
  امسال بنده به شخصه به دنبال پشتیبانی و کمک به تولید ملی هستم و از هیچ گونه کمکی عقب نخواهم ماند .
  هیچ کس نمیاد یه لیوان آب بده دستمون ، استکبار هم که فقط داره موش میدوونه .
  آماده برای کمک در سال جدید ۱۴۰۰ و با هدفی که داخل شعار برای خودم تحلیل کردم قدم مثبت بر خواهم داشت .
  از سامانه خوب و قدرتمند زنجیره تامین هم سپاسگذاری میکنم که چنین بستری ایجاد کردن برای اطلاع رسانی .
  با تشکر مافی

  • حسین قدیری گفته:

   سلام دوست گرامی در خصوص متنی که نوشتید هیچ کس نمیاد یه لیوان آب بده به کسی عرض شود دقیقا بیرون از ایران وضعیت برای ایرانی ها همینه .
   برای ایران نقشه های شومی کشیدن و میکشن تا بتون بهترین موقعیت استراتژیکی کره خاکی رو به دست بگیرن ، برای نقشه کش ها اصلا مهم نیست وضعیت مردم به کجا میره فقط مهم براشون نابودی جمهوری اسلامی و نیز به دست گرفتن کل موقعیت ایرانه .
   شعار رهبری در سال 1400 رو کامل بررسی کنید و برای اینکه مثل پارسال کوتاهی پیش نیاد اقدامات تخصصی تری رو داخل بستر انجمن این سامانه که برای ایرانی ها تداعی شده رو دنبال کنید .
   دوست گرامی در صورتی که تمایل دارید به صورت تخصصی به ایران کمک کنید و از خونه در نیاین حتما صفحه اصلی سایت رو مطالعه کنید . qzparadise.ir

  • حسین قدیری گفته:

   سلام دوست گرامی . مسابقه هست و به 10 سوال برتر که در انجمن در قسمت مسابقات دسته مسابقات شعار امسال مقام معظم رهبری برگزار شده است .
   روش مسابقه طرح سوال از شعار مقام معظم رهبری است .
   هر سوال ذهنی شما میتواند امتیاز بدست آورد و کسی که بیشترین امتیاز را در مسابقه دریافت نمایند برنده مسابقه است .
   جهت طرح سوال وارد لینک مسابقه شعار رهبری شوید .

 2. فواد احمدی گفته:

  همانطور که از چند سال پیش رهبری با هدف افزایش میزان مشارکت نهاد ها در جهت رفع موانع برای از بین بردن تحریم ها از راه عقلانی بود ، چند سالی هست که با تاکید بر روی تولید داخلی در تمامی صنعت ها می خواهند زمینه ساز بر خود کفایی کشور و بزرگتر کردن قدرت ایران در خاورمیانه با وجود تحریم ها که خود این نیز باعث خواهد شد که کشورهای همسایه از قدرت از هم ناگسیخته شدنی ایران را نشان بهراسند ، این مهم مستلزم کمک و پشتیبانی تمامی نهاد ها و ارگان ها برای کمک به تمامی شرکت ها ،( خرد و کلان ) ، مخصوصا شرکت هایی که با ایجاد تحرکات نوین برای پیشرفت تولید کشور در بستر های مختلف فعالیت دارند ، و از نیروی جوان و پتانسیل نخبگان استفاده میکنند ، باید با تمامی قوا از این شرکت ها حمایت گردد ، زمان آن رسیده که نیروی کارآمد جوان به میدان آیند و بستر های اجرایی این کشور را مدیریت کنند ، تا کم کم به مدیریت یکپارچه در کشور بدل شوند ، چرا که تنها راه برای سرکوبی دشمن ، استفاده از این پتانسیل است .

  • حسین قدیری گفته:

   درود فراوان بر شما جناب آقای احمدی عزیز مطالب بارگذاری شده توسط شما بسیار جامع و در صورت اجرا خروجی حاصله در روند بهبود مشکلات کشور مثمر ثمر خواهد بود .

 3. ایمان گفته:

  من نمیدونم معنیش چیه ولی این رو میدونم فقر بزرگترین دشمن بشریت هست کاش یکی پیدا می‌شد فقر وتضاد طبقاتی رو از بین می‌برد
  جوانی ۳۷ ساله هستم متاهل دارای یک فرزند امروز در این موقعیت زمانی نه خانه‌ای دارم ونه امیدی برای خانه دار شدن بقیه آرزوها که هیچ ویک فرزند دارم ودیگه هم نمیخوام بچه داشته باشم چون به فردا امید ندارم
  حالا در مورد شعار رهبر چی میتونم بگم
  فقط حسرت .حسرت و باز حسرت.

  • حسین قدیری گفته:

   سلام و درود خدمت شما دوست گرامی .
   نوع روند زندگی ما قابلیت تغییر داره و فقر هم توسط آسیب های اجتماعی و نیز کم کاری انسان ها ممکن است برای بررسی این مشکلات میتوانیم به گذشته خود رجوع کنیم و برای آینده خود برنامه ریزی کنیم .
   اگر الان آینده ای برای خود و خانواده نداشته باشیم هر ساله با نا امیدی و پس رفت مواجه خواهیم شد .
   در شعار رهبری 1400 به یکسری از مسائل خیلی اشاره شده که اولی تولید است وقتی ایران 90% اقلام مورد نیاز خود را وارد میکنه مشخصه است که ما باید حسرت بخوریم چون همیشه محتاج هستیم و با هر قیمتی که محصول موجود میشود باید آن را تهیه نماییم .
   8 سال است که شعار تولید سالانه گفته میشود ولی خب کمکاری از سمت ما بوده . سال گذشته سرمایه بسیاری به جهت وام های اشتغال و کار آفرینی در حوزه های مختلف واگذار میشد ولی خب حدودا 30% آن توسط عموم جامعه دریافت گردید در صورتی که اگر ما به دنبال تولید و کار آفرینی بودیم میتوانستیم با ایده خود از این مبالغ استفاده نماییم .
   و جالب اینجاست که هیچ وقت دیر نیست امسال هم به تولید اشاره شده است و میتوانیم در زمینه تولید کوچکترین محصول هم اقدام نماییم و بستر زنجیره تامین بهشت به شما کمک خواهد کرد که محصول خود را عرضه نمایید و در این راستا به صورت رایگان شما و محصولتان را معرفی خواهد کرد .
   درخصوص بسته های کارآفرینی خدمت شما عرض شود امسال با برنامه های خاصی در این سامانه مواجه خواهید شد که در خصوص گرفتن وام و اجرای طرح های تولیدی به شما کمک خواهد شد .
   در خصوص پشتیبانی ها که در شعار سال 1400 گفته شده است خدمت شما عرض شود ما ایرانیان در بازه زمانی صده قبل تنها به فکر رفع نیاز خود بوده ایم و پشتیبانی خاصی از ایران و تولید کنندگان ایران نداشته ایم در صورتی که در شعار های گذشته به خرید کالای ایرانی اشاره زیادی شده بود و اگر ما حامی تولید داخل بودیم میتوانستیم الان در شرایط بهتری باشیم و حد اقل تحریم ها تا حدی به ما آسیب نمیزد .
   در حال حاضر پیشنهاد بنده در جهت بهبود مشکلات مطالعه مباحث خاص تولید است که در کوچکترین محصولات میتواند موثر باشد و با داشتن طرح های توجیهی و یا همان بیزینس پلن میتوانیم از شرکت های دانش بنیان و شتابدهنده وام بلا عوض دریافت نماییم .
   درصورتی که هرگونه سوال در زمینه تولید و شروع به کار داشته باشید میتوانید روی ما حساب کنید و در صورتی که در روند تولید محصول نیز به مشکل خوردید ما همواره همراه شماییم و این موارد را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد .
   جناب آقا ایمان عزیز این مورد برای شما رایگان میباشد و در صورت تمایل فرمی که به لینک آن در زیر این متن اشاره میشود را پر کنید و در قسمت کد معرف عدد hq2110 و بخش معرف حسین قدیری را وارد نمایید .
   لینک ورود به بستر مشاورین علمی > کلیک کنید > در بخش رفع نواقص با علم روز کلیک و فرم را پر کنید .
   به امید موفقیت برای ایران و ایرانی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *