شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت در راستای نام گذاری سال 1399 توسط مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای با نام جهش تولید اهدافی را در جهت رضایت جامعه رونمایی خواهد کرد .

استارت بستر های موفقیت با هدف جهش تولید ملی

بزودی بستر های موفقیت ملی با عناصر علم انسانی و مدیریت تفکر مثبت در راستای حل مشکلات جهت تولید برای تولید کنندگان ایرانی فراهم خواهد شد .

سال جهش تولید نام گذاری توسط مقام معظم رهبری همکاری کامل با تولید کنندگان ایران
معرفی تمام تولید کنندگان ایران به جامعه جهانی در سال جهش تولید

ویدئو از همکاری شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت با تولید کنندگان ایرانی

تولید کنندگان ایران شما را به جامعه جهانی معرفی خواهیم کرد

با اهداف تخصصی توسط مشاورین شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت سال 1399 را در راستای رفع مشکلات تولید کنندگان قدم خواهیم برداشت

برای بررسی تولید کنندگان معرفی شده به صورت تخصصی بر روی تولید کنندگان ایران کلیک کنید

سخنان مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید سال 1399

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند .

با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند .

تبریک و تسلیت به خانواده های شهدای سال 1398

به گزارش عصر ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای با تسلیت و تبریک به خانواده‌های شهدای سال ۹۸ از جمله شهدای دفاع از حرم و مرزها و در رأس آنان :

شهید بزرگوار سردار سلیمانی

شهید ابومهدی المهندس

و همراهان آنها و همچنین شهدای حادثه کرمان و حادثه هواپیما و شهدای سلامت، سال ۹۸ را سالی پر تلاطم برای ملت ایران خواندند و خاطرنشان کردند:

سال قبل با سیل آغاز و با کرونا تمام شد و در طول سال نیز حوادث گوناگونی مانند زلزله و تحریم‌ها پدید آمد اما اوج این حوادث، جنایت تروریستی آمریکا و شهادت سردار نامدار ایران و اسلام، شهید سلیمانی بود.

رهبر انقلاب اسلامی در اول سال جهش تولید افزودند:

سال قبل، سال سختی بود و گرفتاری‌های مردم نیز کم نبود اما در کنار سختی‌ها، سربلندی‌های بعضاً بی‌سابقه‌ای وجود داشت و ملت ایران واقعاً خوش درخشید.

ایشان روانه شدن سیل مردم مؤمن و با همت برای کمک به مناطق آسیب‌دیده در قضیه سیل اول سال را از جمله زیبایی‌های سال ۹۸ برشمردند و افزودند:

هیجان عمومی و حضور دهها میلیونی مردم در حادثه شهادت بزرگ شهید سلیمانی و خلق اجتماعات شکوهمند در :

تهران، قم، اهواز، اصفهان، مشهد و کرمان که در دنیا و در تاریخ کشورمان بی‌نظیر بود، جلوه دیگری از سربلندی مردم و مایه آبروی کشور و عزت ملت بود.

حضرت آیت الله خامنه‌ای فداکاری‌های چشمگیر و تحسین‌برانگیز مردم در قضیه کرونا را نمونه دیگری از درخشش ملت در سال ۹۸ خواندند و گفتند:

زحمات مجموعه‌های درمانی یعنی پزشکان، پرستاران، بهیاران، مدیران و کارکنان مراکز درمانی و در کنار آنها خدمات مجموعه‌های داوطلب مردمی مانند دانشجویان، طلاب و بسیجیان، همگی مایه عزت و آبرو است.

رهبر انقلاب اسلامی با برشمردن مصادیقی از همکاری و تعاون اجتماعی مردم در این روزها مانند تولید و توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی کردن معابر، کمک به افراد سالمند، بخشودگی اجاره‌ها و به تأخیر انداختن دریافت مطالبات، افزودند:

ملت ایران زیبایی‌ها و فضائل خود را در خلال حوادث سخت نشان داد و من قلباً و صمیمانه از همه این فعالیتها و افراد تشکر می‌کنم و مژده می‌دهم که پاداش الهی در انتظار آنها است.

ایشان آزمونهای سال ۹۸ را آزمونهایی دشوار خواندند و با تأکید بر اینکه هیچ ملتی با راحت‌طلبی و رفاه‌جویی محض به جایی نمی‌رسد، گفتند:

غلبه بر دشواریها و عبورِ با روحیه از آنها موجب قدرتمند شدن یک ملت و کسب اقتدار و اعتبار است، همچنانکه ملت ایران تاکنون به این شکل بر مشکلات غلبه کرده و بعد از این نیز خواهد کرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درس دیگر حوادث مختلف را شناخت ضعف‌های درونی، خارج شدن از غرور و غفلت و لزوم توجه به پروردگار دانستند و با درخواست از خداوند برای قرار دادن سال ۹۹ به‌عنوان سال پیروزی‌های بزرگ .

با استمداد از پیشگاه حضرت بقیة‌الله برای حمایت از مردم مؤمن ایران در اول سال جهش تولید گفتند:

ملت همچنانکه در طول سالهای متمادی، شجاعانه و با روحیه با حوادث مواجه شدند، از این پس نیز با روحیه و امید با همه حوادث برخورد کنند .

مطمئن باشند که تلخی‌ها می‌گذرد و یُسر و آسانی در انتظار ملت ایران خواهد بود چرا که اِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرا.

ایشان با اشاره به جریان داشتن کار و تلاش در بخشهای مختلف کشور از جمله در بخشهای علمی، تحقیقی، اجتماعی، دولتی و قضایی، افزودند:

خداوند متعال به همه این تلاشها برکت می‌دهد و ملت را از این گذرگاه با عافیت و سربلندی عبور خواهد داد.

ارزیابی پیشرفت سال 1398 با شعار رونق تولید

حضرت آیت الله خامنه‌ای در ادامه به ارزیابی میزان پیشرفت شعار سال ۹۸ یعنی رونق تولید پرداختند و با اشاره به گزارشهای موثق از بازگشت به کار برخی از کارخانه‌های راکد یا تعطیل، افزایش ظرفیت تولید بعضی از واحدها.

به میدان آمدن شرکتهای دانش‌بنیان و برداشتن گام‌های جدی در پژوهش و تحقیق به‌عنوان سرچشمه تولید، گفتند:

این گزارشها نشان می‌دهد در سال ۹۸ علاوه بر استقبال صاحبنظران از شعار رونق تولید، در عمل نیز از آن استقبال شد و با کار و تلاش دستگاههای مختلف، تولید تا حدودی به راه افتاد البته اثر آن در زندگی مردم محسوس نشد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد، افزودند:

مسائل اقتصادی کشور متعدد است از جمله «اصلاحات بانکی، گمرکی و مالیاتی» و «بهبود فضای کسب‌وکار» اما نقش تولید بی‌همتا است .

با راه افتادن تولید و استفاده از بازار فروش ۸۰ میلیونی در داخل و ضمناً ارتباط با فروش و بازارهای خارجی، مشکلات اقتصادی قطعاً پایان می‌یابد و تحریم‌ها به نفع کشور تمام خواهد شد.

ایشان در خصوص تحریم در اول سال جهش تولید افزودند:

تحریم تاکنون در کنار ضررهایش، سودهایی نیز داشته و ما را وادار کرده است که به فکر تهیه لوازم زندگی و نیازهای کشور از طریق امکانات داخلی باشیم که این حرکت بسیار مغتنم ان‌شاءالله ادامه خواهد یافت.

نام گذاری سال 1399 بر اساس نیاز کشور به تولید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با جمع‌بندی سخنانشان در خصوص نیاز قطعی کشور به تولید، سال ۹۹ را سال « جهش تولید » نامگذاری کردند و خطاب به دست‌اندرکاران تأکید کردند:

جوری عمل کنید که با جهش تولید ، تغییری محسوس در زندگی مردم به‌وجود آید.

ایشان در خصوص شرکت در در برنامه های هدفمند در اول سال جهش تولید افزودند:

البته لازمه تحقق این هدف برنامه‌ریزی است و بخشهای مختلف مانند سازمان برنامه، مجلس و مرکز تحقیقات آن، قوه‌قضائیه، مجموعه‌های دانش‌بنیان و گروههای پر شمار جوان، مبتکر و فعال باید در این برنامه‌ریزی‌ها شرکت کنند.

در پایان رهبر انقلاب اسلامی فرمودند :

رهبر انقلاب اسلامی در پایان با تبریک مجدد سال جدید و عید مبعث و آرزوی جلب توجهات الهی، از ملت ایران خواستند به‌طور روزافزون به توجهات، توسلات و معنویات خود بیفزایند.

اهداف شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت در خصوص جهش تولید به صورت تخصصی با افکار علمی پژوهشی

با توجه به سخنان مقام معظم رهبری درباب نامگذاری امسال ( سال 1399 ) به عنوان سال جهش تولید .

مجموعه پارادایس زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت برآن است تا توضیحاتی در خصوص جهش تولید تحولاتی که در این صورت رخ خواهد داد مطالبی را ارائه دهد .

آشنایی شما همراهان همواره در راستای تحقق اهداف میهن با انسجام عمومی

این مجموعه تمام توان خود را برآن گذاشته تا تولید کنندگان داخلی را با ایجاد بستر مناسب به منظور تبلیغ نمودن محصولات آنها و برقرار ارتباطی مستقیم بین آنها و متقاضیان محصولات به آنچه لایق آن هستند برساند .

حذف دلالان از چرخه اقتصاد با هدف جهش در تولید

حذف دلالان یکی از اهداف این مجموعه در راستای سود بیشتر برای تولید کنندگان ایران و نیز کاهش قیمت عرضه محصولات به صورت مستقیم به متقاضیان میباشد .

آموزش به متقاضیان در جهت تولید با علم روز با هدف اشتغالزایی میدانی و دیدمانی در سال جهش تولید

مرکز آموزش این مجموعه سعی برآهن دارد تا در حد توان اطلاعاتی در باب هر رشته ارائه دهد و به صورت طبقه بندی و دسته بندی به صورت رایگان در اختیار متقاضیان علم و صنعت قرار دهد .

پاسخ به سوالات عام جامعه به صورت تخصصی با عالمان ، اساتید ، مهندسین و متخصصین

یکی دیگر از اهداف اجرا شده این شرکت در راستای حل مشکلات عموم جامعه ایجاد بستر انجمن پرسش و پاسخ میباشد که :

در راستای پاسخ دهی مستقیم بنیان گذاری شده است که میتوانند متقاضیان به صورت رایگان سوالات خود را مطرح تا پاسخی برای آن ثبت و نظرات و انتقادات اعمال شود .

مشاوره های تخصصی در تمامی زمینه های علمی ، پژوهشکی ، اشتغالزایی ، بازار یابی و دیگر تخصصات و آگاهی ها

بستری دیگر که در راستای حل مشکل کم سوادی و حل مشکلات ناشی از اشتباهات فردی این مجموعه بنیان نهاده است مرکز مشاورین علمی است که در خصوص :

پاسخ به سوالات تخصصی و مشاوره های حضوری و تلفنی توسط اعضای مرکز مشاورین علمی .

اجرای پروژه های تخصصی توسط گروهک های اجرای حضوری و دور کاری

اجرای پروژه های سرمایه گذاری 0 تا صد پروژه های تولیدی و خدماتی

هدف از ایجاد این بستر اشتغالزایی دیدمانی با علم روز با نظرات متخصصین و حل مشکلات کم سوادی میباشد

مجموعه پارادایس یک نیاز سازمانی برای اهداف جهش تولید

حال با توجه به مشخص شدن خط مشی سال جدید به ام جهش تولید و با توجه به زمینه های گسترده تولید در سراسر کشور و میزان پیشرفت روز به روز ، ساعت به ساعت و حتی ثانیه به ثانیه علم لازم میدانیم :

اهمیت وجود یک سازمان مجازی منسجم و زنجیره وار را به لحاظ یک نیاز سازمانی ارائه دهیم .

سازمانی شدن اهداف شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت توسط مجموعه پارادایس در راستای جهش تولید

الوین تافلر در خصوص فن آوری رایانه ای

به گفته الوین تافلر یکی از شیوه های مناسب به منظور تصویر کشید گستره تحولی اجتماعی منبعث از فن آوری رایانه ای و ارتباطات از راه دور .

مقایسه ی آن با تحول جامعه بشری از جوامع کشاورزی به جامعه صنعتی است که در خلال انقلاب صنعتی رخ داد .

دانیل بل در خصوص ایجاد یک جامعه فراصنعتی

همچنین جامعه شناس دانیل بل در کتاب خود تحت عنوان ظهور جامعه فراصنعتی به اینگونه پیشرفت ها نام فراصنعتی می دهد .

به گفته وی در حالی که جامعه صنعتی حول مهار نیروی کار در تولید کالاهاسازمان دهی میشوند جامعه فراصنعتی حول خلق دانش و استفاده از اطلاعات سازمان دهی میشود .

جامعه فراصنعتی به وسیله شیوه های زیر طبقه بندی میشوند :

کسب ، پردازش و توزیع اطلاعات شکل گرفته و تعریف می شود که اینها همگی به وسیله رایانه دگرگون شده اند .

عصر فعلی عصر اطلاعات و پیش بینی ارتقاء بخش خدمات

این تاکید بر اطلاعات توسط برخی از دانشمندان عصر فعلی به نام عصر اطلاعات و پیش بینی ارتقاء بخش خدمات به جای سرمایه داران به عنوان قدرتمند ترین افراد جامعه نامگذاری شده است .

انقلاب رایانه

اندیشمندان ، ظهور اقتصاد جهانی را به توانایی توزیع و تسهیم بسیار سریع ( آنی ) دانش و اطلاعات نسبت می دهند که محصول انقلاب رایانه است .

از کاربرد های انقلاب رایانه

یکی از کاربردهای انقلاب رایانه که در ابتدا توسط جان نیز بیت John nais bit آینده شناس در کتاب مشهور وی تحت عنوان فراروند ها مطرح شده چنین است :

کنارگذاشتن سلسله مراتب ها به نفع شبکه های ارتباطی همواره با تغییر سازمان های دارای ساختار عمودی به ساختار افقی است .

این جنبه از اطلاعات ، نقطه ی آغازین بیشتر مباحث سازمان فراصنعتی Post industrial organization است .

مرحله دوم صنعتی گرایی با هدف فراصنعتی سازمان

سازمان فراصنعتی ، نوعا مستلزم مقایسه نمودن شکل های کار و سازمان Forms of workanorganizational است که طی مرحله دوم صنعتی گرایی متداول گردیده با شکل هایی که به عنوان برخی از تبعات تغییرات اخیر که معادل عصر اطلاعات تصور میشود .

پیش بینی میشود به طور خاص در این زمینه ، بخش اعظم نیرو صرف توصیف آنچه در حال تغییر میشود شده است .

جدول فرایند های صنعتی و فراصنعتی

به منظور ارائه نمودن برخی از جوانب این تغییرات جدول زیر تعدادی از ایده های نمونه در رابطه با :

محیط ، فن آوری ، ساختار اجتماعی ، فرهنگ ، ساختار فیزیکی فضا و زمان ،فضا و تبلیغات این شرایط متغییر برای ماهیت کار در سازمان ها را نشان میدهد .

جدول فعالیت های صنعتی و فراصنعتی در ساختار محیط سال 1399 جهش تولید

عنوان صنعتی فراصنعتی
محیط تنظیم اقتصاد ملی توسط دولت
بازاریابی انبوه
استاندارد سازی  
رقابت جهانی
مرکزیت زدایی سرمایه از دولت
پاره پاره بودن بازارها و عدم تمرکز تولید بین الملل
ظهور رویکرد اعطای حق انتخاب به مصرف کنندگان و تقاضای مصرف کننده برای کالاهای مشتری پسند
ظهور بهضت های اجتماعی ، خط مشی های عمومی تک موضوعی ، طبقه خدماتی
تکثیر گرایی ، تنوع ، محلی گرایی

جدول فعالیت های صنعتی و فراصنعتی در ساختار فن آوری سال 1399 جهش تولید

عنوان صنعتی فراصنعتی
فن آوری تولید انبوه در راستای خطوط فکری
تبلوریسم و فوردیسم
یکنواختی و تکراری بودن فن آوری
ستاده ( کالاهای ) تولیدی
تولید منعطف ، اتوماسیون
استفاده از رایانه به منظور : طراحی ، تولید و کنترل موجودی
نظام های به هنگام ( جی . ای . تی )
تاکید بر سرعت و نوآوری
ستاده در قالب خدمات و اطلاعات

جدول فعالیت های صنعتی و فراصنعتی در ساختار اجتماعی سال 1399 جهش تولید

عنوان صنعتی فراصنعتی
ساختار اجتماعی بوروکراتیک
سلسله مراتبی همراه با تاکید بر ارتباطات عمومی
تخصصی کردن
یکپارچگی عمودی و افقی
تمرکز بر کنترل
مشکل های سازمانی جدید ( نظریه شبکه ها ، اتحاد های راهبردی ، سازمان مجازی )
سلسله مراتب های مسطح تر همراه با ارتباط افقی و واگذاری مسئولیت مدیریتی
برون سپاری
ساز و کارهای غیر رسمی نفوذ ( مشارکت ، فرهنگ و ارتباطات )
تفکیک عمودی و افقی
مرزهای نامشخص بین کار ویژه ها ( به عنوان مثال : معاونت ها ، واحد ها و سازمانها )

جدول فعالیت های صنعتی و فراصنعتی در ساختار فرهنگ سال 1399 جهش تولید

عنوان صنعتی فراصنعتی
فرهنگ توجه به ثبات ، سنت ، آداب و رسوم
ارزش های سازمانی : رشد ، کارایی
استاندارد سازی ، کنترل
توجه به عدم اطمینان ، پارادکس ، مد
ارزش های سازمانی : کیفیت ، خدمات به مصرف کننده ، تنوع ، نو آوری  

جدول فعالیت های صنعتی و فراصنعتی در ساختار فیزیکی فضا و زمان سال 1399 جهش تولید

عنوان صنعتی فراصنعتی
ساختار فیزیکی ( فضا و زمان ) متمرکز کردن افراد در شهرها و شهرک های صنعتی
نگاه ملی و محلی
خطی بودن زمان
نا متمرکز کردن افراد ( مردم )
کاهش زمان حمل و نقل و پیوند دادن فضا های دور از و تشویق جهت گیری بین المللی و جهانی
فشردگی بعد زمانی ( به عنوان مثال : کوتاه نمودن چرخه حیات محصول ) منجر به همزمانی میشود .

جدول فعالیت های صنعتی و فراصنعتی در ساختار ماهیت کار سال 1399 جهش تولید

عنوان صنعتی فراصنعتی
ماهیت کار یکنواخت
نیروی کار ناماهر
تخصصی کردن وظایف
مهیج ، پیچیده
مهارت های دانش محور
کار تیمی میان کار ویژه ای
تاکید بیشتر بریادگیری
برون سپاری مقاطعه کاری ، خویشتن کاری و کار از راه دور

شکل سازمانی فراصنعتی شبکه ای Network form میباشد

باید خاطر نشان ساخت که شکل سازمانی اولیه ی فراصنعتی ، شبکه ای Network form میباشد .

اما شکل های سازمانی دیگر مرتبط با عصر فراصنعتی :

سرمایه گذاری های مشترک ، اتحادهای راهبردی و سازمان های مجازی میباشد .

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های سازمان های فراصنعتی در سال 1399 جهش تولید

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های متمایز نمودن سازمان های فراصنعتی :

ناپدید شدن مرزهای سازمانی است .

این ایده ها ، دیدگاه هایی از یک آینده را القا میکند که در آن :

سازمان های کوچکتر ، روان تر و منعطف تر از سازمان های امروزی اند و مرزهای بین سازمان و محیط خارجی ، ناپدید شده یا اصلاح مرزی وجود ندارد .

افراد فعال در سازمان فراصنعتی شاهد چه فرایند هایی تخواهند بود :

افرادی که در سازمان های فراصنعتی کارمیکنند ، تمایز بین بخش ها ، پست های سلسله مراتبی یا حتی مشاغل به نحوی که امروزه به عنوان کارکنان سازمان قابل هستیم نخواهند دید .

همکاری متقابل کارکان یک سازمان فراصنعتی :

در حقیقت کارکنان یک سازمان فراصنعتی بر همکاری متقابل با دیگران به عنوان خبرگانی که در تیم های موقت کار میکنند ، متمرکز و تاکید بسیار بیشتری بر یادگیری به منظور هم نوایی با تغییر شتابان خواهند داشت .

مشخصه زندگی سازمانی عصر فراصنعتی :

عدم اطمینان ، تناقض و پارادکس است که دقیقا با ثبات ، یکنواختی ، و سنت سازمان صنعتی در تضاد است .

گفتار پایانی شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت در سال 1399 جهش تولید

با توجه به مطالب کوتاهی که ارائه نمودیم امیدواریم قدمی در رابطه با عصر صنعتی و عصر فرا صنعتی آشنایی پیدا کرده باشیم .

در مقالات بعدی در رابطه با این موضوع و اهمیت ایجاد چنین مجموعه ای به عنوان یک سازمان که در زمینه های گوناگون قادر به پیشرفت و توسعه میباشد بحث خواهیم نمود

تاکتیک های راهبردی و اهداف سازمانی شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت در راستای جهش تولید به صورت مجازی دور کاری

با تبریک سال نو و آرزوی موفقیت و صحت و سلامت شما کاربران گرامی مجموعه پارادایس

لطفا در پایان سخنی به صورت پیشنهاد و انتقاد دارید ذکر کنید سپاس فراوان

3 دیدگاه برای “جهش تولید ملی با هدف اشتغالزایی میدانی و دیدمانی

 1. سید حسین شفیعی دارابی گفته:

  سلام علیکم. باید به ابداعات و نوآوریها، تیزی و تدبیر والای مقام معظم رهبری افتخار نمود، و بدرگاه الهی سجده شکر به جای آورد و برای تداوم سلامتیش دعا نمود، و در جهت تحقق منویان پاکش کوشید.
  البته شماره محورها و مباحث پیرامونی مسئله ضروری و مهمّ «جهش تولید» بسیار است؛ از قبیل: چیستی جهش تولید، ضرورت و اهمیت جهش تولید، طراح نظریه «جهش، انواع سه گانه «جهش»، عوامل مؤثر در نحقّق جهش تولید، فوائد و ارمغان های بلند «جهش تولید»، آفت ها و آسیب ها در عرصه جهش تولید، و…

  • حسین قدیری گفته:

   سپاس فراوان از شما جناب شفیعی .
   در صورتی که مایل به علم آموزی به جامعه ایرانی در راستای تحقق افکار آیت الله خامنه ای دارید میتوانید با حضور پرشور خود در انجمن پرسش و پاسخ همراهی خود را در جهت پاسخ به سوالاتی که منجر به پیشرفت این کشور در صنعت و تولید ، اقتصاد مقاومتی ، اشتغالزایی دیدیمانی و میدانی و … خواهد شد به صورت پاسخ به سوالات هم میهنان خود را همراهی کنید . در جهت همکاری از منو وارد انجمن پرسش و پاسخ شوید و سوالاتی که میتوانید خود جواب آنها را دهید را نشر و در دسته مشخص طبقه بندی کنید .
   با سپاس فراوان از شما بزرگمرد .

 2. احمد قوامي گفته:

  درود و سپاس بر شما
  در خصوص سخت پاياني كه ذكر كرديد :

  در مقالات بعدی در رابطه با این موضوع و اهمیت ایجاد چنین مجموعه ای به عنوان یک سازمان که در زمینه های گوناگون قادر به پیشرفت و توسعه میباشد بحث خواهیم نمود

  لطفا اگر مطالب رو در خصوص زمينه هاي گوناگون فعاليت شركت به صورت منسجم و زنجيره وار كامل كرديد لطفا به من هم جيميل كنيد ممكنه فراموش كنم سر بزنم به سايت .
  با تشكر احمد قوامي
  [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.