معرفی کالای ایرانی به جامعه جهانی

بستری برای عرضه کالاهای ایرانی به سراسر جهان به صورت مستقیم از تولید کنندگان ایرانی به متقاضیان داخلی و خارجی در راستای بستن دست دلالان از چرخه اقتصاد کشور .

هدف از ایجاد این بستر رضایت خداوند از اعمال ما خواهد بود و برای بقای این بستر تمام تلاشمان را خواهیم کرد .

تمامی تولید کنندگان داخلی میتوانند در این بستر محصولات خود را به نمایش بگذارند درنظر داشته باشید در زیر هر محصول ورود اطلاعات شده میتوان نظر نوشت و تبلیغ انجام داد . جهت مشاوره رایگان کلیک کنید .

مشخصات خدمات ز.ت.ب به تولید کنندگان ایرانی

خدمات مستقیم زنجیره تامین بهشت به تولید کنندگان ایرانی که دارای محصولات با کیفیت هستند بدین صورت است که پس از معرفی محصولات تولید شده در فروشگاه ملی تمام متون به چهار زبان زنده دنیا ترجمه شده و در جهت بازاریابی و ارسال به سراسر ایران و جهان به صورت هدفمند بودجه از سمت زنجیره تامین بهشت تخصیص میگردد .

یکی دیگر از خدمات معرفی محصولات ایرانی در تمامی شبکه های اجتماعی جهانی در راستای آشنایی عموم جامعه جهانی به محصولات و تولیدات ایرانی در راستای اقتصاد مقاومتی و خدمت رسانی به تولید کنندگان ایرانی هدفمند گردیده است .

پاسخ به سوالات هم وطنان ایرانی

بستری برای پاسخ دهی به سوالات عمومی و تخصصی در تمامی زمینه ها در دسته بندی های متفاوت با هدف رفع مشکلات کم سوادی و بی سوادی .

هدف از ایجاد این بستر رضایت خداوند از اعمال ما خواهد بود و برای بقای این بستر تمام تلاشمان را خواهیم کرد .

عموم جامعه میتوانند به صورت رایگان سوال خود را طرح و در انتظار جوابی برای سوال خود باشند . جهت مشاوره رایگان کلیک کنید .

مشخصات خدمات ز.ت.ب به اشخاص طراح سوال و پاسخ دهندگان

شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت به افرادی در زمینه پاسخ دهی به سوالات که منجر به بدست آوردن امتیاز میشود خدماتی نوین در نظر دارد .

کسانی که امتیاز دریافت میکنند از شرایط خاصی برخوردار خواهند شد که این شرایط ن به جوایز نقدی و غیر نقدی خطم خواهد شد و در نظر داشته باشید یکسری شرایط بینظیر نیز در اختیار افراد دارای امتیاز بالا قرار خواهد گرفت در ادامه مطالب خدمات تخصصی را مطالعه نمایید . ادامه مطالب .

انجمن پرسش و پاسخ

معرفی تولید کنندگان ایرانی به جامعه جهانی

بستری برای معرفی تولید کنندگان فعال ایرانی در تمامی زمینه های تولید به صورت تخصصی در راستای تحقق اهداف تولید ملی و همچنین بیانیه مقام معظم رهبری با نام سال 1399 جهش تولید .

هدف از ایجاد این بستر رضایت خداوند از اعمال ما خواهد بود و برای بقای این بستر تمام تلاشمان را خواهیم کرد .

تمامی تولید کنندگان داخلی میتوانند در این بستر به صورت تخصصی صفحه ای شاخص داشته باشند و مشخصات تولیدی و حجم تولیدات خود را ذکر نمایند . جهت مشاوره رایگان کلیک کنید .

مشخصات خدمات ز.ت.ب به تولید کنندگان ایرانی

خدمات مستقیم زنجیره تامین بهشت به تولید کنندگان ایرانی که دارای کارگاه ، کارخانه ، شرکت و … هستند را در بستر تخصصی لیست تولید کنندگان ایران با چهار زبان زنده دنیا معرفی و موقعیت تولیدی به همراه مشخصات تولید کننده را ثبت و در اختیار عام جوامع قرار میدهیم تا راهی باشد برای اقتصاد مقاومتی ، اشتغالزایی میدانی و دیدمانی ، جلوگیری از تحریم های بیگانگان .

دیگر خدماتی که در اختیار تولید کنندگان ایرانی قرار خواهد گرفت تبلیغات تخصصی تولیدی و محصولات در بیش از 50 شبکه اجتماعی داخلی و خارجی در راستای عرضه مستقیم و اطلاع رسانی با اصول و قوائد سازمانی میباشد .

سوالات متداول در زمینه نقشه سایت زنجیره تامین بهشت ز.ت.ب

در نقشه سایت زنجیر ه تامین بهشت مشخصات دسترسی به بستر های مختلف نمایش داده شده است ؟

بله در صفحه نقشه سایت زنجیره تامین بهشت لیست بستر های اجرایی به همراه لینک اتصال مشخص شده است .

آیا تمام دسترسی های سایت در نقشه سایت مشخص است ؟

بله دسترسی های سایت در تمامی بخش ها اعم از ، فروشگاه ملی ، تولید کنندگان ایران ، انجمن پرسش و پاسخ و … به صورت تخصصی دسته بندی و مشخص شده است .

نقشه سایت چه کمکی میتواند به متقاضیان سایت زنجیره تامین بهشت کند ؟

نقشه سایت میتواند به راحتی کلیت سایت را در اختیار عموم قرار دهد تا بتوانند با صرف کمترین زمان وارد بخش مورد نظر خود شوند .

ساختار نقشه سایت زنجیره تامین بهشت آیا در آینده ممکن است تغییر کند ؟

در آینده هیات امناء تصمیم میگیرند که ساختار در چه حالتی بهترین کارایی را دارد و در صورت تصویب آن تغییر لحاظ میگردد .

مرکز آموزش های ویدئویی رایگان برای عموم ایرانیان در تمامی زمینه های علمی کلیک کنید .