3

کود مناسب گیاه زنگوله زمستانی – گل بهمن را شرح دهید ؟

نحوه نگهداری گل زنگوله زمستانی -گل بهمن را توضیح دهید 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
1

کود مناسب گیاه زنگوله زمستانی – گل بهمن را شرح دهید ؟

اگر مثل من هستید ، جذابیت زمستان پس از کریسمس به سرعت از بین می رود. ژانویه ، فوریه و مارس می توانند احساس بی پایان داشته باشند در حالی که با حوصله منتظر نشانه های بهار هستید. در مناطق مقاوم ملایم ، گل های شکوفا شده زمستانی می توانند به درمان بلوز زمستانی کمک کنند و به ما اطلاع دهید که بهار خیلی دور نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گلهای شکوفا شده زمستان در منطقه 6 ، به مطالعه ادامه دهید.

گلهای زمستانی برای مناطق 6 منطقه

منطقه 6 در ایالات متحده آب و هوایی کاملاً متوسط ​​است و دمای زمستان معمولاً از 0 تا -10 درجه فارنهایت (18- تا 23- درجه سانتیگراد) پایین نمی رود. باغبانان منطقه 6 می توانند از ترکیب خوبی از گیاهان دوستدار آب و هوای سرد و همچنین برخی از گیاهان آب و هوای گرم برخوردار شوند.

در منطقه 6 ، شما همچنین یک فصل رشد طولانی تر دارید که می توانید از گیاهان خود لذت ببرید. در حالی که باغبان های شمالی تقریباً فقط برای استفاده از گیاهان آپارتمانی در زمستان گیر کرده اند ، باغبانان منطقه 6 ممکن است از اوایل فوریه شکوفه های گل های مقاوم زمستانی را بدست آورند.

چند گل مقاوم برای زمستان چیست؟

در زیر لیستی از گلهای شکوفا شده زمستانی و اوقات شکوفائی آنها در باغ های منطقه 6 آورده شده است:

گل های برف ( Galanthus nivalis ) ، شکوفه ها از فوریه تا مارس آغاز می شود عنبیه ( Iris reticulata ) مشبک ، شکوفه ها از ماه مارس آغاز می شود کروکوس ( Crocus sp.) ، شکوفه ها از فوریه-مارس آغاز می شود Cyclamen Hardy ( سیکلامین mirabile ) ، شکوفه ها از فوریه-مارس آغاز می شود شکوفه های زمستانی Aconite ( Eranthus hyemalis ) ، فوریه-مارس آغاز می شود خشخاش ایسلندی ( Papaver nudicaule ) ، شکوفه ها از ماه مارس آغاز می شود Pansy (V iola x wittrockiana ) ، شکوفه ها از فوریه تا مارس آغاز می شود Lentin رز ( Helleborus این SP.)، شکوفه آغاز فوریه و مارس گل انگلستان زمستانی ( Lonicera fragrantissima ) ، شکوفه ها از فوریه آغاز می شود Wintersweet ( Chimonanthus praecox ) ، شکوفه ها در فوریه آغاز می شود

منبع : www.gardeningknowhow.com

کود مناسب رشد و عناصر ریز مغذی ( میکرو ) گیاه زنگوله زمستانی – گل بهمن  :
مشخصات کود های میکرو
یکی از صدها خدمات مجموعه ی بزرگ پارادایس تهیه و بسته بندی بهترین نوع کودهای میکرو می باشد ، که تهیه نمودن آن برای شما دوستان عزیز به علت سنگین بودن وزن بسته های آن (25 کیلوگرم ) هزینه بر و گاهی اوقات غیرممکن است .
میکرو المنت ها یا عناصر یا عناصر کم مصرف ( ریز مغذی ها ) مانند :
آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور ، مولیبدن و کلر گیاهان مختلف برحسب نیاز و با توجه به نتایج آزمایشات خاک و برگ به کود های فوق نیازمند خواهند بود . ادامه مطالب کلیک کنید .
جایگاه میکروالمنت در تولیدات کشاورزی :
با وجود این که گیاهان به شکل واضحی به کود های ماکروالمنت ها نیازمندند ، اما کودهای میکروالمنت یا ریز مغذی ها علی رغم نیاز کم گیاهان جایگاه ویژه ای در تولیدات کشاورزی دارند لذا از آنها به عناصر خرد با تاثیرات مکان یاد میشود.

کود مناسب رشد و عناصر درشت مغذیماکرو) گیاه زنگوله زمستانی – گل بهمن  :
مشخصات کود های ماکرو
در این قسمت از بانک اطلاعاتی مجموعه ی پارادایس نظر شما را به توضیحاتی هر چند مختصر توسط متخصصان این مجموعه در رشته ی کشاورزی و کود شناسی در رابطه با کود های ماکرو بستته بندی شده توسط این مجموعه جلب می نماییم .
معرفی عناصر کود ماکرو :
کودهای ماکرو موضوع بحث ما را تشکیل می دهند این کودها از مجموع سه عنصر : ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت های مختلف و متناسب با زمانبندی رشد و باروری گیاه تشکیل میشود .

حال برای درک هرچه بیشتر تاثیر این کودها نظر شما را به تاثیر هر یک از این عناصر به تنهایی بر روی گیاهان و درختان جلب می نماییم : جهت مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

کود مناسب تقویت محصول و گلدهیپتاس بالا ) گیاه زنگوله زمستانی – گل بهمن  :

تغذیه گیاهان شامل چندین مرحله می باشد، مرحله رویشی ، نمو و گلدهی، گیاهان برای رشد به ازت برای ریشه دهی و شروع سوخت و ساز و پتاسیم مسئول خیلی از وقایع فیزیولوژیک گیاه می باشد. گیاهی که وارد فاز گلدهی نمی شود، به خاطر رشد رویشی ناشی از مصرف کود ازته یا ضعف عمومی گیاه می باشد. فاز رویشی ناشی از استفاده از ازت باعث آبدار شدن بافت گیاه شده و نسبت C/N را کمتر یا به زبان ساده پوست به گوشت را بیشتر میکند، و همین عامل باعث می شود گیاه شما بزرگ و قوی شده ولی به شما گل نمی دهد ! با دادن کودهای گلدهی میزان گوشت را بیشتر کرده و از شیره گیاهی کاسته می شود. همین امر موجب افزایش گلدهی در همه گیاهان می شود. برای افزایش کیفیت گلها باید هنگام اتمام عمر گل ، غنچه های خشک شده رو از ته بچینید ، تا انرژی گل روی تولید بذر متمرکز نشود ! همینطور برای افزایش کیفیت گلدهی باید از مکمل های غذایی استفاده نمود ، از آنجایی که جذب مواد غذایی و کودهای شیمیایی تابع اسیدیته ی خاک می باشد و درصورت بالاتر رفتن اسیدیته خاک از 7 ، برخی از مواد غذایی قابلیت جذب خود را از دست می دهند  جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوال کلیک کنید .

جهت خرید انواع محصولات کشاورزی اعم از کود ، سم و اقلام کلیک کنید .

جهت بازدید از ویدئو های آموزش کشاورزی رایگان کلیک کنید .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .