3

کود مناسب گیاه زاغکصاف   را شرح دهید ؟

نحوه نگهداری گیاه زاغکصاف  را توضیح دهید 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
1

کود مناسب گیاه زاغکصاف   را شرح دهید ؟

گیاهان سفت طلایرود که به آنها طلائی سخت نیز گفته می شود ، از اعضای غیر معمول خانواده aster هستند. آنها روی ساقه های سفت بلند ایستاده اند و گل های کوچک آستر در بالای آن قرار دارند. اگر به فکر پرورش گل طلای سفت ( Solidago rigida ) هستید ، این گیاه یک گیاه بومی آسان و چشم نواز را به باغ شما می آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفت و سخت طلایی و نکاتی در مورد چگونگی رشد طلای سخت ، به ادامه مطلب مراجعه کنید.
اطلاعات طلایی سخت
این گیاهان طلای طلایی ، با ساقه های بلند و صاف خود که در بالای آنها گل های زرد قرار دارد ، چشمگیر هستند. ساقه های مستقیم گیاهان سفت طلای گل طلا می توانند تا 5 فوت (1.5 متر) ارتفاع داشته باشند. آنها بالای ساقه ها گلهای زرد کوچک دارند. شکوفه ها در جولای یا آگوست ظاهر می شوند و تا اکتبر ادامه دارند. گل ها در گل آذین هایی با سر صاف رشد می کنند. علاوه بر افزودن جلوه ای بی نظیر و رنگارنگ به باغ گل های وحشی شما ، رشد گلدان طلای سفت راهی مطمئن برای جذب زنبورها و پروانه ها است . اطلاعات سخت طلایی به ما می گوید که این گیاهان بومی این کشور هستند. می توان آنها را از ماساچوست تا ساسکاچوان و سپس در جنوب تا تگزاس یافت. Goldenrods به عنوان گل وحشی در بسیاری از ایالت ها از جمله میشیگان ، ایلینوی ، اوهایو ، ایندیانا ، آیووا ، میسوری و ویسکانسین رشد می کند. در این مناطق ، گیاه گلدنگلد را می بینید که هم در چمنزارها و هم در زمین های جنگلی آزاد در حال رشد است.

چگونه گلدنرود سفت و سخت را در باغ رشد دهیم

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه گیاهان سفت و سخت طلایی را پرورش دهید ، متوجه خواهید شد که این کار بسیار آسان است. گیاهان سفت طلای گل طلا کاملاً به یک محل آفتاب کامل نیاز دارند ، اما جدا از آن ، آنها بسیار تحمل می کنند. به عنوان مثال ، شما می توانید تقریباً در هر نوع خاک رشد گلدان طلای سفت را شروع کنید. با این حال ، گیاه در خاک مرطوب و زهکشی شده بهترین عملکرد را دارد و به حداقل مراقبت از گیاه طلایی نیاز دارد. گیاهان سفت گلدنگلد در اکثر مناطق خنک و خنک مانند مناطق مقاوم در برابر گیاهان 3 تا 9 وزارت کشاورزی ایالات متحده رشد می کنند. در واقع ، ممکن است شما بخواهید از مراقبت های سخت طلایی عقب نگه دارید و در عوض ، رقابت را تشویق کنید. بر اساس اطلاعات سفت طلای رود ، رقابت از سایر گیاهان باعث می شود گیاهان بیش از حد بلند نشوند و یا خیلی زیاد از حد خارج نشوند.
منبع : www.gardeningknowhow.com

کود مناسب رشد و عناصر ریز مغذی ( میکرو ) گیاه زاغکصاف  :
مشخصات کود های میکرو
یکی از صدها خدمات مجموعه ی بزرگ پارادایس تهیه و بسته بندی بهترین نوع کودهای میکرو می باشد ، که تهیه نمودن آن برای شما دوستان عزیز به علت سنگین بودن وزن بسته های آن (25 کیلوگرم ) هزینه بر و گاهی اوقات غیرممکن است .
میکرو المنت ها یا عناصر یا عناصر کم مصرف ( ریز مغذی ها ) مانند :
آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور ، مولیبدن و کلر گیاهان مختلف برحسب نیاز و با توجه به نتایج آزمایشات خاک و برگ به کود های فوق نیازمند خواهند بود . ادامه مطالب کلیک کنید .
جایگاه میکروالمنت در تولیدات کشاورزی :
با وجود این که گیاهان به شکل واضحی به کود های ماکروالمنت ها نیازمندند ، اما کودهای میکروالمنت یا ریز مغذی ها علی رغم نیاز کم گیاهان جایگاه ویژه ای در تولیدات کشاورزی دارند لذا از آنها به عناصر خرد با تاثیرات مکان یاد میشود.

کود مناسب رشد و عناصر درشت مغذیماکرو) گیاه زاغکصاف :
مشخصات کود های ماکرو
در این قسمت از بانک اطلاعاتی مجموعه ی پارادایس نظر شما را به توضیحاتی هر چند مختصر توسط متخصصان این مجموعه در رشته ی کشاورزی و کود شناسی در رابطه با کود های ماکرو بستته بندی شده توسط این مجموعه جلب می نماییم .
معرفی عناصر کود ماکرو :
کودهای ماکرو موضوع بحث ما را تشکیل می دهند این کودها از مجموع سه عنصر : ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت های مختلف و متناسب با زمانبندی رشد و باروری گیاه تشکیل میشود .

حال برای درک هرچه بیشتر تاثیر این کودها نظر شما را به تاثیر هر یک از این عناصر به تنهایی بر روی گیاهان و درختان جلب می نماییم : جهت مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

کود مناسب تقویت محصول و گلدهیپتاس بالا ) گیاه زاغکصاف :

تغذیه گیاهان شامل چندین مرحله می باشد، مرحله رویشی ، نمو و گلدهی، گیاهان برای رشد به ازت برای ریشه دهی و شروع سوخت و ساز و پتاسیم مسئول خیلی از وقایع فیزیولوژیک گیاه می باشد. گیاهی که وارد فاز گلدهی نمی شود، به خاطر رشد رویشی ناشی از مصرف کود ازته یا ضعف عمومی گیاه می باشد. فاز رویشی ناشی از استفاده از ازت باعث آبدار شدن بافت گیاه شده و نسبت C/N را کمتر یا به زبان ساده پوست به گوشت را بیشتر میکند، و همین عامل باعث می شود گیاه شما بزرگ و قوی شده ولی به شما گل نمی دهد ! با دادن کودهای گلدهی میزان گوشت را بیشتر کرده و از شیره گیاهی کاسته می شود. همین امر موجب افزایش گلدهی در همه گیاهان می شود. برای افزایش کیفیت گلها باید هنگام اتمام عمر گل ، غنچه های خشک شده رو از ته بچینید ، تا انرژی گل روی تولید بذر متمرکز نشود ! همینطور برای افزایش کیفیت گلدهی باید از مکمل های غذایی استفاده نمود ، از آنجایی که جذب مواد غذایی و کودهای شیمیایی تابع اسیدیته ی خاک می باشد و درصورت بالاتر رفتن اسیدیته خاک از 7 ، برخی از مواد غذایی قابلیت جذب خود را از دست می دهند  جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوال کلیک کنید .

جهت خرید انواع محصولات کشاورزی اعم از کود ، سم و اقلام کلیک کنید .

جهت بازدید از ویدئو های آموزش کشاورزی رایگان کلیک کنید .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .