3

کود مناسب گیاه رزکارولینا را شرح دهید ؟

نحوه نگهداری گیاه رزکارولینا را توضیح دهید 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

کود مناسب گیاه رزکارولینا را شرح دهید ؟

وجود دارد رز وحشی (گونه گل رز) که انجام برخی از تاریخ جالب با آنها. من شنیده ام که می گوید بسیار خوب است اگر درختان بتوانند صحبت کنند و از زمانهایی که دیده اند برای ما تعریف کنند. همین امر در مورد گلهای رز صدق می کند ، زیرا گفتن تاریخ آنها واقعاً جذاب است. گل رز سگ ( Rosa canina ) یکی از این گونه بوته های گل رز وحشی طبیعی است.
گل رز سگ چیست؟
این گل رز توسط برخی به عنوان کوهنورد طبقه بندی می شود در حالی که دیگران آن را به عنوان گل بوته ای علف هرز طبقه بندی می کنند ، همچنین به گل رز بریار یا سگ بریان معروف است. مانند اکثر بوته های گل رز وحشی ، این گیاه عادت رشد دارد که در برخی مناطق تهاجمی تلقی می شود و بر گیاهان مطلوب باغ غلبه می کند. گل رز سگ تاریخ غنی برای به اشتراک گذاشتن دارد ، زیرا استفاده های پزشکی آن از زمان بقراط آغاز شده است. از ریشه ها ، شاخ و برگ ، شکوفه ها و باسن در نسخه های مختلف استفاده شده است. این نام سالها پیش به اعتقادی نسبت داده شده بود که می توان از ریشه آن برای درمان گزش سگ دیوانه (هار) استفاده کرد. کاربردهای دارویی گل رز در داروهای سنتی سنتی کاملاً مشهور و مستند است. در طول جنگ جهانی دوم ، انگلیس نمی توانست مرکبات وارد کند ، بنابراین دولت تشویق به جمع آوری باسن سگ به عنوان منبع ویتامین C کرد ، بنابراین برای درمان کمبود ویتامین C استفاده می شود. گلاب در حال حاضر در داروها به عنوان ادرار آور و ملین استفاده می شود. آنها برای درمان اختلالات کلیه و مجاری ادراری پایین و همچنین آرتروز ، نقرس و سرماخوردگی و تب های مرتبط با آنها استفاده می شود. یک منبع عالی از ویتامین C ، گل رز می تواند مربا ، شربت و چای درست کند. از گلبرگ و باسن می توان برای درمان بیماری های مختلف گوارشی استفاده کرد. از این دانه ها برای از بین بردن کرم روده به طور موثر استفاده شده است. از تقطیر گل رز سگ می توان به عنوان لوسیون قابض برای پوست های حساس استفاده کرد.
اطلاعات گل رز سگ
بنابراین گلهای رز سگ در کجا رشد می کنند؟ گیاهان گل رز سگ را می توان در سواحل شرقی آمریکای شمالی ، از کبک ، کانادا تا کارولینای شمالی ، ایالات متحده آمریکا و غرب تا کانزاس ، ایالات متحده و همچنین از بریتیش کلمبیا ، کانادا تا کالیفرنیا و شرق تا یوتا ، ایالات متحده آمریکا در حال رشد یافت. دوباره ، سگ گل رز بسیار تهاجمی در نظر گرفته می شود و کنترل آن پس از استقرار بسیار سخت است. شکوفه ها و شاخ و برگ ها و همچنین باسن های گل رز قرمز تا نارنجی بسیار جذاب هستند. به نظر می رسد گیاهان گل رز سگ مورد علاقه زنبورهای تشکیل دهنده صفرا هستند ، زیرا به طور معمول چندین گال در این گلاب پیدا می شود. جراحات مضر نیستند و فقط یک اتاق تولد یا انواع مختلف زنبورهای کوچک هستند. این گل سرخ حساس به بیماری های قارچی مانند کپک پودری و کپک زدگی است . پرندگان و حیات وحش گل رز را مصرف می کنند و به پخش بذر کمک می کنند. بذرها ، اگر زمان مناسب باشد ، لزوماً برای شکستن خواب به دوره طبقه بندی معمول نیاز ندارند و به راحتی رشد می کنند. در موارد دیگر ، جوانه زدن ممکن است دو سال طول بکشد. گل رز سگ بسته به سن و شرایط رشد بوته گل رز ، مانند داشتن پشتیبانی در حال رشد برای بالا رفتن ، از 4 فوت به 16 ½ فوت (1.2 تا 5 متر) می رسد. شکوفه ها شبیه شکوفه های گل رز وحشی کلاسیک با پنج گلبرگ است که ملایم معطر هستند و دامنه رنگی آنها از صورتی روشن تا سفید است. شکوفه دادن یک بار در سال است ، به طور معمول از بهار تا تابستان ظاهر می شود. گل رز سگ که واقعاً یک گل سرخ شگفت انگیز است ، گل رز است که به راحتی می توان آن را نادیده گرفت و در برخی از شرایط یک گیاه مشکل مهاجم قلمداد کرد. همانطور که گفته شد ، شما باید از تمام گل های رز برای عناصر زیبایی و تاریخی که برای شما به ارمغان می آورند لذت ببرید.

منبع : www.gardeningknowhow.com

کود مناسب رشد و عناصر ریز مغذی ( میکرو ) گیاه رزکارولینا :
مشخصات کود های میکرو
یکی از صدها خدمات مجموعه ی بزرگ پارادایس تهیه و بسته بندی بهترین نوع کودهای میکرو می باشد ، که تهیه نمودن آن برای شما دوستان عزیز به علت سنگین بودن وزن بسته های آن (25 کیلوگرم ) هزینه بر و گاهی اوقات غیرممکن است .
میکرو المنت ها یا عناصر یا عناصر کم مصرف ( ریز مغذی ها ) مانند :
آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور ، مولیبدن و کلر گیاهان مختلف برحسب نیاز و با توجه به نتایج آزمایشات خاک و برگ به کود های فوق نیازمند خواهند بود . ادامه مطالب کلیک کنید .
جایگاه میکروالمنت در تولیدات کشاورزی :
با وجود این که گیاهان به شکل واضحی به کود های ماکروالمنت ها نیازمندند ، اما کودهای میکروالمنت یا ریز مغذی ها علی رغم نیاز کم گیاهان جایگاه ویژه ای در تولیدات کشاورزی دارند لذا از آنها به عناصر خرد با تاثیرات مکان یاد میشود.

کود مناسب رشد و عناصر درشت مغذیماکرو) گیاه رزکارولینا :
مشخصات کود های ماکرو
در این قسمت از بانک اطلاعاتی مجموعه ی پارادایس نظر شما را به توضیحاتی هر چند مختصر توسط متخصصان این مجموعه در رشته ی کشاورزی و کود شناسی در رابطه با کود های ماکرو بستته بندی شده توسط این مجموعه جلب می نماییم .
معرفی عناصر کود ماکرو :
کودهای ماکرو موضوع بحث ما را تشکیل می دهند این کودها از مجموع سه عنصر : ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت های مختلف و متناسب با زمانبندی رشد و باروری گیاه تشکیل میشود .

حال برای درک هرچه بیشتر تاثیر این کودها نظر شما را به تاثیر هر یک از این عناصر به تنهایی بر روی گیاهان و درختان جلب می نماییم : جهت مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

کود مناسب تقویت محصول و گلدهیپتاس بالا ) گیاه رزکارولینا :

تغذیه گیاهان شامل چندین مرحله می باشد، مرحله رویشی ، نمو و گلدهی، گیاهان برای رشد به ازت برای ریشه دهی و شروع سوخت و ساز و پتاسیم مسئول خیلی از وقایع فیزیولوژیک گیاه می باشد. گیاهی که وارد فاز گلدهی نمی شود، به خاطر رشد رویشی ناشی از مصرف کود ازته یا ضعف عمومی گیاه می باشد. فاز رویشی ناشی از استفاده از ازت باعث آبدار شدن بافت گیاه شده و نسبت C/N را کمتر یا به زبان ساده پوست به گوشت را بیشتر میکند، و همین عامل باعث می شود گیاه شما بزرگ و قوی شده ولی به شما گل نمی دهد ! با دادن کودهای گلدهی میزان گوشت را بیشتر کرده و از شیره گیاهی کاسته می شود. همین امر موجب افزایش گلدهی در همه گیاهان می شود. برای افزایش کیفیت گلها باید هنگام اتمام عمر گل ، غنچه های خشک شده رو از ته بچینید ، تا انرژی گل روی تولید بذر متمرکز نشود ! همینطور برای افزایش کیفیت گلدهی باید از مکمل های غذایی استفاده نمود ، از آنجایی که جذب مواد غذایی و کودهای شیمیایی تابع اسیدیته ی خاک می باشد و درصورت بالاتر رفتن اسیدیته خاک از 7 ، برخی از مواد غذایی قابلیت جذب خود را از دست می دهند  جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوال کلیک کنید .

جهت خرید انواع محصولات کشاورزی اعم از کود ، سم و اقلام کلیک کنید .

جهت بازدید از ویدئو های آموزش کشاورزی رایگان کلیک کنید .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .