3

کود مناسب گیاه رزفرانسوی را شرح دهید ؟

نحوه نگهداری گیاه رز فرانسوی را توضیح دهید 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

نحوه نگهداری گیاه رز فرانسوی را توضیح دهید 

گل رز گیاهان مقاومی است و رشد اکثر آنها دشوار نیست ، اما برخی از گل های رز نسبت به بقیه سر و صدا دارند. به طور کلی ، گل های رز جدید اغلب بهترین گل رز برای مبتدیان هستند زیرا آنها پرورش داده شده اند تا با سطح بالاتری از مقاومت در برابر بیماری ، به مراقبت کمتری نیاز داشته باشند. گلهای رز قدیمی بسیار زیبا هستند ، اما اگر به دنبال گل رزهای با نگهداری کم هستید بهترین گلها نیستند. به خواندن چند گل رز بسیار زیبا که به باغ اضافه می شوند ، ادامه دهید.

آسانترین گلهای رز برای رشد کدامند؟

در زیر برخی از گل های رز بی عیب و نقص وجود دارد که تقریبا هر کسی می تواند در باغ رشد کند: سالی هولمز – این گل رز کوهنوردی شکوفه های سفید خامه ای تولید می کند که با رنگ صورتی سرخ شده اند. این گل رز با سهولت متوسط ​​در حدود 8-10 فوت (3 متر) در مناطق 6-9 مقاوم است. شیطنت کوچک – این گل رز بوته ای زیبا با شکوفه های صورتی عمیق است که دارای چشم سفید است و به رنگ صورتی گرم در می آید. با رسیدن به بلوغ فقط 24 اینچ (60 سانتی متر) ، این امر نه تنها برای باغبانان مبتدی بلکه برای کسانی که فضای کمی دارند بسیار عالی است. این زیبایی کم برای ظروف بسیار مناسب و مقاوم در مناطق 4-9 است. گل فرش صورتی – یک گلدان زمینی با رشد نسبتاً کم که ارتفاع آن حدود 24-32 اینچ (60-80 سانتی متر) با شکوفه های صورتی روشن است ، این گیاه مقاوم را برای رشد در مناطق 5-10 مناسب خواهید یافت. رولد دال – این گل رز جدید انگلیسی به افتخار رولد دال نامگذاری شد و شکوفه های زرق و برق دار به رنگ هلو تولید می کند. این گل رز بوته ای است که به 4 فوت (1 متر) قد می رسد و در مناطق 5-9 رشد می کند. Bathsheba – کوهنورد دیگری که برای مناطق 5-9 مناسب است ، این گیاه گل رز دوست داشتنی به فضای زیادی در باغ احتیاج دارد ، تا ارتفاع 10 فوت (2-3 متر). شکوفه های فراوانی به رنگ صورتی زردآلو و زرد نرم ایجاد می کند. Cinco de Mayo – با این زیبایی دیدنی و جذاب Floribunda آماده جشن شوید ! این گل رز بوته ای با شکوفه های زنگ زده به رنگ نارنجی مایل به قرمز در حدود 4 فوت (1 متر) رشد می کند. این گیاه در مناطق 7-9 مقاوم است. Double Delight – شکوفه های گل رز همیشه دوست داشتنی هستند اما گل های دوتایی هم بهتر هستند. این نوع چای ترکیبی شکوفه های سفید کرم مضاعف با قرمز گلگون را ایجاد می کند. بوش از 3-4 فوت (1 متر) به هر جایی می رسد و در مناطق 6-9 مقاوم است. Ebb Tide – گل رز دیگر Floribunda که به دلیل سهولت مراقبت شناخته شده است ، Ebb Tide شکوفه هایی تولید می کند که بنفش آلو عمیقی است. در مناطق 6-9 مقاوم است و در 6-9 فوت (2 متر) بسیار بزرگ می شود. Red Eden – گلهای قرمز این کوهنورد 7 تا 10 فوت (2-3 متر) مطمئناً توجه هرکسی را در این نزدیکی به خصوص گرده افشان ها جلب می کند. مناسب برای مناطق 6-9. عاطفی – نام این همه چیز را می گوید … شما به سرعت برای این گل رز زیبا Floribunda احساساتی خواهید شد. این گل شکوفه های سفید خامه ای معطر را که با شرابی آغشته است تولید می کند. باغداران در مناطق 5-9 می توانند از این گیاه 3 تا 4 فوت (1 متر) لذت ببرند. Double Knock-Out – گل رزهای ناک اوت همیشه مورد علاقه یک باغبان هستند ، به دلیل شکوفه های زیبا و نگهداری کم آنها شناخته شده و محبوب هستند. این یکی با شکوفه های استثنایی دوتایی قرمز گیلاس یک قدم جلوتر می رود. با رسیدن به ارتفاع کلی 4 فوت (1 متر) ، برای مناطق گرمتر مناطق 8-9 انتخاب خوبی است. Fairy – این گل رز بوته ای کوچکتر برای یک تم باغ پریایی عالی است و فقط به حدود 24 اینچ (61 سانتی متر) می رسد. برای باغ های مناطق 5-9 مناسب است و شکوفه های صورتی ملایمی تولید می کند. زرد ملایم – ممکن است این نوشیدنی سال های گذشته نباشد اما احتمالاً به همان اندازه آن را دوست خواهید داشت. این بوته رز چای ترکیبی نرم و زرد یکی از ضروریات باغ است که نیاز به نگهداری کمی با جذابیت چشم نواز دارد. نزدیک به 4 فوت (1 متر) قد ، برای رشد در مناطق 7-9 مناسب است.
منبع : www.gardeningknowhow.com

کود مناسب رشد و عناصر ریز مغذی ( میکرو ) رز فرانسوی :
مشخصات کود های میکرو
یکی از صدها خدمات مجموعه ی بزرگ پارادایس تهیه و بسته بندی بهترین نوع کودهای میکرو می باشد ، که تهیه نمودن آن برای شما دوستان عزیز به علت سنگین بودن وزن بسته های آن (25 کیلوگرم ) هزینه بر و گاهی اوقات غیرممکن است .
میکرو المنت ها یا عناصر یا عناصر کم مصرف ( ریز مغذی ها ) مانند :
آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور ، مولیبدن و کلر گیاهان مختلف برحسب نیاز و با توجه به نتایج آزمایشات خاک و برگ به کود های فوق نیازمند خواهند بود . ادامه مطالب کلیک کنید .
جایگاه میکروالمنت در تولیدات کشاورزی :
با وجود این که گیاهان به شکل واضحی به کود های ماکروالمنت ها نیازمندند ، اما کودهای میکروالمنت یا ریز مغذی ها علی رغم نیاز کم گیاهان جایگاه ویژه ای در تولیدات کشاورزی دارند لذا از آنها به عناصر خرد با تاثیرات مکان یاد میشود.

کود مناسب رشد و عناصر درشت مغذیماکرو) رز فرانسوی :
مشخصات کود های ماکرو
در این قسمت از بانک اطلاعاتی مجموعه ی پارادایس نظر شما را به توضیحاتی هر چند مختصر توسط متخصصان این مجموعه در رشته ی کشاورزی و کود شناسی در رابطه با کود های ماکرو بستته بندی شده توسط این مجموعه جلب می نماییم .
معرفی عناصر کود ماکرو :
کودهای ماکرو موضوع بحث ما را تشکیل می دهند این کودها از مجموع سه عنصر : ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت های مختلف و متناسب با زمانبندی رشد و باروری گیاه تشکیل میشود .

حال برای درک هرچه بیشتر تاثیر این کودها نظر شما را به تاثیر هر یک از این عناصر به تنهایی بر روی گیاهان و درختان جلب می نماییم : جهت مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

کود مناسب تقویت محصول و گلدهیپتاس بالا ) رز فرانسوی:

تغذیه گیاهان شامل چندین مرحله می باشد، مرحله رویشی ، نمو و گلدهی، گیاهان برای رشد به ازت برای ریشه دهی و شروع سوخت و ساز و پتاسیم مسئول خیلی از وقایع فیزیولوژیک گیاه می باشد. گیاهی که وارد فاز گلدهی نمی شود، به خاطر رشد رویشی ناشی از مصرف کود ازته یا ضعف عمومی گیاه می باشد. فاز رویشی ناشی از استفاده از ازت باعث آبدار شدن بافت گیاه شده و نسبت C/N را کمتر یا به زبان ساده پوست به گوشت را بیشتر میکند، و همین عامل باعث می شود گیاه شما بزرگ و قوی شده ولی به شما گل نمی دهد ! با دادن کودهای گلدهی میزان گوشت را بیشتر کرده و از شیره گیاهی کاسته می شود. همین امر موجب افزایش گلدهی در همه گیاهان می شود. برای افزایش کیفیت گلها باید هنگام اتمام عمر گل ، غنچه های خشک شده رو از ته بچینید ، تا انرژی گل روی تولید بذر متمرکز نشود ! همینطور برای افزایش کیفیت گلدهی باید از مکمل های غذایی استفاده نمود ، از آنجایی که جذب مواد غذایی و کودهای شیمیایی تابع اسیدیته ی خاک می باشد و درصورت بالاتر رفتن اسیدیته خاک از 7 ، برخی از مواد غذایی قابلیت جذب خود را از دست می دهند  جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوال کلیک کنید .

جهت خرید انواع محصولات کشاورزی اعم از کود ، سم و اقلام کلیک کنید .

جهت بازدید از ویدئو های آموزش کشاورزی رایگان کلیک کنید .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .