0

کود مناسب گیاه ، گل گالیوم ، شیر پنیر معطر را شرح دهید ؟

شرایط نگهداری گل گالیوم ، شیر پنیر معطر و نحوه کود دهی گل گالیوم شیر پنیر معطر را توضیح دهید 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

شرایط نگهداری گل گالیوم ، شیر پنیر معطر و نحوه کود دهی گل گالیوم شیر پنیر معطر را توضیح دهید 

گیاه دارویی شیرین ( Galium odoratum ) که اغلب فراموش می شود ، می تواند به باغ ، به ویژه باغ های سایه دار ، افزودنی ارزشمند باشد. گیاه داروی شیرین درختی در اصل برای بوی تازه ای که برگها می دهند رشد کرده و به عنوان نوعی خوشبو کننده هوا مورد استفاده قرار می گرفت. همچنین برخی از موارد دارویی را دارا می باشد ، هرچند مانند همیشه قبل از استفاده از هر گونه گیاه دارویی باید با پزشک مشورت کنید. این همچنین یک گیاه خوراکی است که گفته می شود تا حدودی طعم وانیل دارد. امروزه از چوب درختان شیرین معمولاً به عنوان پوشش زمینی در مناطق سایه دار استفاده می شود. پوشش زمینی درختان شیرین ، با گلهای برگ شکل ستاره ای و گلهای سفید توری ، می تواند بافت جالب توجهی ایجاد کند و جرقه ای به قسمت باغچه ای با سایه عمیق وارد کند. مراقبت از شیرین چوب آسان است و وقت گذاشتن برای کاشت شیرین شیرین ارزش تلاش را دارد.

چگونه گیاه گیاه شیرین وودروف را پرورش دهیم
گیاه داروی شیرین جنگلی را باید در یک منطقه سایه دار کاشت. آنها خاکی مرطوب اما خوب تخلیه را دوست دارند که سرشار از مواد آلی از چیزهایی مانند تجزیه برگ و شاخه است ، اما در خاک های خشک نیز رشد خواهد کرد. آنها در مناطق 4-8 USDA رشد می کنند . دوغ های شیرین پخش می شوند. در خاک مرطوب می تواند خیلی سریع پخش شود و در شرایط مناسب تهاجمی شود. غالباً توصیه می شود که پوشش زمینی درختان شیرین را در منطقه ای بچرخانید که دیدن آن طبیعی نیست توسط درختان شیرین بدتان نمی آید. همچنین می توانید با لبه های سالانه تختخواب ، درختان شیرین را تحت کنترل داشته باشید. لبه بیل با رانندگی یک گلدان در خاک لبه گلدان که در آن درختان شیرین می کارید ، انجام می شود. با این کار دونده ها قطع می شوند. هر گیاه شیرین درختی را که در خارج از تخت رشد می کند حذف کنید. پس از تاسیس گیاهان ، رشد درختان شیرین بسیار ساده است. نیازی به کوددهی نیست و فقط در زمان خشکسالی باید آبیاری شود. مراقبت از شیرین چوب به همین سادگی است
تبلیغ شیرین چوب
درخت چوب شیرین اغلب با تقسیم تقسیم می شود. می توانید از یک تکه تثبیت شده کلوخه ها را حفاری کرده و پیوند دهید. از بین بردن درختان شیرین نیز می توان از طریق بذر عمل کرد. دانه های درختان شیرین را می توان مستقیماً در بهار در خاک کاشت یا در داخل خانه تا 10 هفته قبل از آخرین سرمازدگی منطقه شروع کرد . برای هدایت کاشت چوب شیرین ، در اوایل بهار به راحتی دانه ها را روی منطقه ای که می خواهید آنها را رشد دهید پخش کنید و منطقه را با خاک الک شده یا پیت ماس ​​کمی بپوشانید . سپس منطقه را آبیاری کنید. برای شروع درختان شیرین شیرین در داخل خانه ، بذرها را به طور مساوی در ظرف در حال رشد پهن کرده و قسمت رویی آن را به آرامی با پیت ماس ​​بپوشانید. ظرف را آب دهید و سپس آن را برای مدت دو هفته در یخچال خود قرار دهید. بعد از اینکه دانه های شیرین درختان شیرین را سرد کردید ، آنها را در یک مکان خنک و روشن قرار دهید (50 درجه فارنهایت (10 درجه سانتیگراد) ، مانند زیرزمین یا یک گاراژ گرم نشده و متصل شده برای جوانه زدن. وقتی جوانه زدند ، می توانید نهال ها را حرکت دهید) به مکان گرمتر

منبع : www.gardeningknowhow.com

کود مناسب رشد و عناصر ریز مغذی ( میکرو ) گل گالیوم :
مشخصات کود های میکرو
یکی از صدها خدمات مجموعه ی بزرگ پارادایس تهیه و بسته بندی بهترین نوع کودهای میکرو می باشد ، که تهیه نمودن آن برای شما دوستان عزیز به علت سنگین بودن وزن بسته های آن (25 کیلوگرم ) هزینه بر و گاهی اوقات غیرممکن است .
میکرو المنت ها یا عناصر یا عناصر کم مصرف ( ریز مغذی ها ) مانند :
آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور ، مولیبدن و کلر گیاهان مختلف برحسب نیاز و با توجه به نتایج آزمایشات خاک و برگ به کود های فوق نیازمند خواهند بود . ادامه مطالب کلیک کنید .
جایگاه میکروالمنت در تولیدات کشاورزی :
با وجود این که گیاهان به شکل واضحی به کود های ماکروالمنت ها نیازمندند ، اما کودهای میکروالمنت یا ریز مغذی ها علی رغم نیاز کم گیاهان جایگاه ویژه ای در تولیدات کشاورزی دارند لذا از آنها به عناصر خرد با تاثیرات مکان یاد میشود.

کود مناسب رشد و عناصر درشت مغذیماکرو) گل گالیوم:
مشخصات کود های ماکرو
در این قسمت از بانک اطلاعاتی مجموعه ی پارادایس نظر شما را به توضیحاتی هر چند مختصر توسط متخصصان این مجموعه در رشته ی کشاورزی و کود شناسی در رابطه با کود های ماکرو بستته بندی شده توسط این مجموعه جلب می نماییم .
معرفی عناصر کود ماکرو :
کودهای ماکرو موضوع بحث ما را تشکیل می دهند این کودها از مجموع سه عنصر : ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت های مختلف و متناسب با زمانبندی رشد و باروری گیاه تشکیل میشود .

حال برای درک هرچه بیشتر تاثیر این کودها نظر شما را به تاثیر هر یک از این عناصر به تنهایی بر روی گیاهان و درختان جلب می نماییم : جهت مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

کود مناسب تقویت محصول و گلدهیپتاس بالا ) گل گالیوم :

تغذیه گیاهان شامل چندین مرحله می باشد، مرحله رویشی ، نمو و گلدهی، گیاهان برای رشد به ازت برای ریشه دهی و شروع سوخت و ساز و پتاسیم مسئول خیلی از وقایع فیزیولوژیک گیاه می باشد. گیاهی که وارد فاز گلدهی نمی شود، به خاطر رشد رویشی ناشی از مصرف کود ازته یا ضعف عمومی گیاه می باشد. فاز رویشی ناشی از استفاده از ازت باعث آبدار شدن بافت گیاه شده و نسبت C/N را کمتر یا به زبان ساده پوست به گوشت را بیشتر میکند، و همین عامل باعث می شود گیاه شما بزرگ و قوی شده ولی به شما گل نمی دهد ! با دادن کودهای گلدهی میزان گوشت را بیشتر کرده و از شیره گیاهی کاسته می شود. همین امر موجب افزایش گلدهی در همه گیاهان می شود. برای افزایش کیفیت گلها باید هنگام اتمام عمر گل ، غنچه های خشک شده رو از ته بچینید ، تا انرژی گل روی تولید بذر متمرکز نشود ! همینطور برای افزایش کیفیت گلدهی باید از مکمل های غذایی استفاده نمود ، از آنجایی که جذب مواد غذایی و کودهای شیمیایی تابع اسیدیته ی خاک می باشد و درصورت بالاتر رفتن اسیدیته خاک از 7 ، برخی از مواد غذایی قابلیت جذب خود را از دست می دهند  جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوال کلیک کنید .

جهت خرید انواع محصولات کشاورزی اعم از کود ، سم و اقلام کلیک کنید .

جهت بازدید از ویدئو های آموزش کشاورزی رایگان کلیک کنید .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .