4

کود مناسب گل سرو تاک را شرح دهید ؟

شرایط مناسب نگهداری گل سرو تاک و نحوه کود دهی گل سرو تاک را توضیح دهید 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

کود مناسب گل سرو تاک را شرح دهید ؟

درخت تاج سرو ( Ipomoea quamoclit ) دارای برگهای نازک و مانند نخ است که به گیاه بافتی سبک و مطبوع می بخشد. این گیاه معمولاً در برابر یک مضراب یا قطب پرورش می یابد که با دوختن خود در اطراف سازه از آن بالا می رود. گلهای ستاره ای شکل تمام تابستان شکوفا می شوند و به رنگ های قرمز ، صورتی یا سفید پاییز می شوند. مرغ مگس خوار و پروانه عاشق نوشیدن شهد از گل ها هستند و از این گیاه اغلب به عنوان تاک مرغ مگس خوار یاد می شود. در مورد اطلاعات درخت انگور سرو که به شما در تصمیم گیری در مورد مناسب بودن این گیاه برای باغ شما و نحوه پرورش آن کمک می کند ،

Morning Glory Cypress Vine چیست؟
تاک های سرو از خانواده شکوه صبح هستند . آنها ویژگی های بسیاری با شکوه صبحگاهی آشنا تر دارند ، اگر چه ظاهر شاخ و برگ و گل ها کاملا متفاوت است.

درختان انگور سرو معمولاً بصورت یکساله کاشته می شوند ، حتی اگر از نظر فنی چند ساله در مناطق بدون سرما در مناطق مقاوم گیاهان 10 و 11 وزارت کشاورزی ایالات متحده وجود داشته باشد ، در مناطق USDA 6 تا 9 ، آنها ممکن است سال به سال از دانه های ریخته شده قبلی برگردند. گیاهان فصلی.

چگونه از تاک درخت سرو مراقبت کنیم

بذر درخت تاج سرو را در نزدیکی گل مایل به درخت یا سازه دیگری که انگور می تواند هنگام گرم شدن خاک از آن بالا رود ، بکارید یا شش تا هشت هفته قبل از آخرین سرمازدگی مورد انتظار آنها را در داخل خانه شروع کنید . خاک را مرطوب نگه دارید تا نهال ها کاملاً تثبیت شوند. گیاهان می توانند در برابر طلسم های کوتاه خشک مقاومت کنند اما با رطوبت فراوان بهترین رشد را دارند.

مالچ ارگانیک به مرطوب نگه داشتن خاک کمک می کند و ممکن است از ریشه دانه در محل ریزش جلوگیری کند. اگر به دلخواه رها شود ، انگورهای سرو علفهای هرز می شوند. کود را درست قبل از ظهور اولین شکوفه ها با کود فسفر زیاد انجام دهید . بخش مهمی از مراقبت از درخت سرو ، آموزش صعود به انگورهای جوان با پیچیدن ساقه ها در اطراف ساختار نگهدارنده است . تاک های سرو گاهی سعی می کنند بیشتر از این که رشد کنند ، رشد کنند و تاک های 10 فوت (3 متر) می توانند از گیاهان مجاور سبقت بگیرند. علاوه بر این ، انگورها کمی شکننده هستند و اگر از تکیه گاه خود دور شوند ممکن است شکسته شوند. انگورهای سرو در جنوب شرقی ایالات متحده با رها شدن رشد می کنند و در بسیاری از مناطق علف های هرز مهاجم محسوب می شوند. از این گیاه با مسئولیت پذیری استفاده کنید و در هنگام رشد انگور سرو در مناطقی که تمایل به حمله دارند ، گام هایی برای محدود کردن گسترش آن بردارید.

منبع : www.gardeningknowhow.com

کود مناسب رشد و عناصر ریز مغذی ( میکرو ) گل سرو تاک :
مشخصات کود های میکرو
یکی از صدها خدمات مجموعه ی بزرگ پارادایس تهیه و بسته بندی بهترین نوع کودهای میکرو می باشد ، که تهیه نمودن آن برای شما دوستان عزیز به علت سنگین بودن وزن بسته های آن (25 کیلوگرم ) هزینه بر و گاهی اوقات غیرممکن است .
میکرو المنت ها یا عناصر یا عناصر کم مصرف ( ریز مغذی ها ) مانند :
آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور ، مولیبدن و کلر گیاهان مختلف برحسب نیاز و با توجه به نتایج آزمایشات خاک و برگ به کود های فوق نیازمند خواهند بود . ادامه مطالب کلیک کنید .
جایگاه میکروالمنت در تولیدات کشاورزی :
با وجود این که گیاهان به شکل واضحی به کود های ماکروالمنت ها نیازمندند ، اما کودهای میکروالمنت یا ریز مغذی ها علی رغم نیاز کم گیاهان جایگاه ویژه ای در تولیدات کشاورزی دارند لذا از آنها به عناصر خرد با تاثیرات مکان یاد میشود.

کود مناسب رشد و عناصر درشت مغذیماکرو) گل سرو تاک :
مشخصات کود های ماکرو
در این قسمت از بانک اطلاعاتی مجموعه ی پارادایس نظر شما را به توضیحاتی هر چند مختصر توسط متخصصان این مجموعه در رشته ی کشاورزی و کود شناسی در رابطه با کود های ماکرو بستته بندی شده توسط این مجموعه جلب می نماییم .
معرفی عناصر کود ماکرو :
کودهای ماکرو موضوع بحث ما را تشکیل می دهند این کودها از مجموع سه عنصر : ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت های مختلف و متناسب با زمانبندی رشد و باروری گیاه تشکیل میشود .

حال برای درک هرچه بیشتر تاثیر این کودها نظر شما را به تاثیر هر یک از این عناصر به تنهایی بر روی گیاهان و درختان جلب می نماییم : جهت مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

کود مناسب تقویت محصول و گلدهیپتاس بالا ) گل سرو تاک :

تغذیه گیاهان شامل چندین مرحله می باشد، مرحله رویشی ، نمو و گلدهی، گیاهان برای رشد به ازت برای ریشه دهی و شروع سوخت و ساز و پتاسیم مسئول خیلی از وقایع فیزیولوژیک گیاه می باشد. گیاهی که وارد فاز گلدهی نمی شود، به خاطر رشد رویشی ناشی از مصرف کود ازته یا ضعف عمومی گیاه می باشد. فاز رویشی ناشی از استفاده از ازت باعث آبدار شدن بافت گیاه شده و نسبت C/N را کمتر یا به زبان ساده پوست به گوشت را بیشتر میکند، و همین عامل باعث می شود گیاه شما بزرگ و قوی شده ولی به شما گل نمی دهد ! با دادن کودهای گلدهی میزان گوشت را بیشتر کرده و از شیره گیاهی کاسته می شود. همین امر موجب افزایش گلدهی در همه گیاهان می شود. برای افزایش کیفیت گلها باید هنگام اتمام عمر گل ، غنچه های خشک شده رو از ته بچینید ، تا انرژی گل روی تولید بذر متمرکز نشود ! همینطور برای افزایش کیفیت گلدهی باید از مکمل های غذایی استفاده نمود ، از آنجایی که جذب مواد غذایی و کودهای شیمیایی تابع اسیدیته ی خاک می باشد و درصورت بالاتر رفتن اسیدیته خاک از 7 ، برخی از مواد غذایی قابلیت جذب خود را از دست می دهند  جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوال کلیک کنید .

جهت خرید انواع محصولات کشاورزی اعم از کود ، سم و اقلام کلیک کنید .

جهت بازدید از ویدئو های آموزش کشاورزی رایگان کلیک کنید .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .