0

مبل رست چگونه تولید میشود ؟ شرح دهید .

حمایت از کالای ایرانی و تولید کنندگان ایرانی در راستای ساختن ایران زمین 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

مبل رست چگونه تولید میشود ؟ شرح دهید .

مواد اولیه 

قاب مبل بیشتر وقت ها  از چوب مرغوب ساخته می شود ، اگرچه مواد جدیدتر شامل تخته های استیل ، پلاستیک و روکش یا ترکیبی از مواد  فوق است. از چوب افرا خشک شده در کوره که فاقد ، پوست و نقص سازنده است ، در زیر مبلمان یا داخل انها استفاده میشود. چوب نمایان شده پا ، دست و پشت نیز می تواند افرا باشد ، اما گاهی اوقات از چوب ماهون ، گردو یا چوب های میوه برای ساق های تراش خورده یا قالب استفاده می شود.

کوسن ها  در درجه اول از موهای حیوانات ، به ویژه گاو یا اسب ساخته می شود. سایر نشیمن گاه های مورد استفاده در تولید انبوه ، بسته بندی الیاف فوم و پلی استر است. برخی از پیش پردازش ها ممکن است لازم باشد ، مانند موهای لاستیکی زود رس ، جایی که موهای حیوانات مرتب شده و با چسب به شکل چسبیده می شوند.

کوسن ها از فنرهای پلی اورتان ، الیاف پلی استر ، رو به پایین ، پنبه ، لاتکس یا پنبه های بسته بندی شده ساخته می شوند.
طرح
مبل ها در سه اندازه اصلی پردازش می شوند. مبل کامل  2.13 متر عرض دارد. نسخه های کوچکتر مانند صندلی های دو نفره و صندلی های عاشقانه بین 1.52-2.03 متر هستند. وسایل  زینتی الزاما از دوام بیشتری برخوردار هستند. طراحی مبل را می توان با توجه به کاربردی که از آن ساخته می شود و اندازه متوسط ​​افرادی که بیشتر از آن استفاده می کنند ، تنظیم کرد. به عنوان مثال یک صندلی عمیق برای افراد بلند قد خوب است اما افراد کوتاه قد را به راحتی در خود جای نمی دهد. سبک مبل به طور کلی توسط بازوهای آن تنظیم می شود که دو برابر بیانیه های هنری و استراحت است. برخی از سبک های مبلمان صندلی با نام این طرح های بازو شناخته می شوند.

جهت بازدید از تنوع مبل شرکت چوبینو روی لینک chobino کلیک کنید .
در راستای بهبود مشکلات کشور همراهمان باشید با iranpsc .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .