0


در پی انتشار ویروس کووید۱۹ و نیاز کشور به ماسک‌های فیلتردار، دو شرکت مستقر در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری ساخت دستگاه‌های تولید این نوع ماسک را آغاز کردند.
این دستگاه‌ها با استفاده از تکنولوژی آلتراسونیک وظیفه دوخت، برش و جوش قسمت‌های مختلف ماسک‌های فیلتردار مدل n۹۵ که جهت جلوگیری از این انتشار این ویروس توصیه می‌شود را انجام می‌دهند.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در مرحله اول ۱۳ دستگاه به سفارش شرکت‌های تولید ملزومات بهداشتی تحویل خواهد شد. تولید مواد ضد عفونی کننده انفرادی بر اساس استاندارد سازمان جهانی بهداشت از دیگر فعالیت‌های پارک علم و فناوری در مقابله با کرونا ویروس است.
-برای درک بهتر نحوه ی تولید این ماسک ها شرکت ایمن پیشتاز را مثال می زنیم :
تولید کننده ماسک فیلتر دار
ایمن پیشتاز تولید کننده انواع ماسک سوپاپ دار می باشد. در این محتوا از ایمن پیشتاز که خود تولید کننده ماسک فیلتردار می باشد به بررسی خط تولید این دسته از ماسک ها می پردازیم. امروزه انواع دستگاه های تولیدی ماسک فیلتر دار به صورت گسترده در بازار موجود می باشند. در خط تولید ماسک فیلتر دار از انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می شود. یکی از دستگاه های موجود در شرکت تولید کننده ماسک فیلتر دار، دستگاه فول اتوماتیک است. با کمک این دستگاه تمام مراحل دوخت ماسک فیلتردار به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دوخت آلتراسونیک صورت می گیرد. این دستگاه قابلیت تولید انواع ماسک ها از جمله بندی و کشی با بدنه آلومینیومی را دارا می باشد.
تولید کننده ماسک سوپاپ دار
ایمن پیشتاز تولید کننده انواع ماسک سوپاپ دار می باشد. جهت سفارش با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. از جمله ویژگی هایی که دستگاه تولید کننده ماسک فیلتر دار، دارا می باشد می توان به پنل لمسی، موتور کم صدا و تغذیه اتوماتیک اشاره کرد. برخی از این دستگاه ها قابلیت بسته بندی ماسک های فیلتر دار را نیز دارا می باشند. این دستگاه ها توانایی درج تاریخ تولید، انقضا و سایر اطلاعات روی ماسک را دارا می باشد. همچنین دستگاه های تولید ماسک پزشکی قادر به تولید ماسک های سه لایه کش دار می باشند. این دستگاه ها کاملا بهداشتی می باشند و نیازی به پمپ بادی ندارند.

تولید کنندگان ایران

سوال پرسید
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
Translate »