2

در بستر مرکز آموزش تنها میتواند ویدئو های آموزشی قرار داد ؟
آیا ویدئو های آموزشی در خصوص اقتصاد ، سیاست ، سبک زندگی ، راه های رسیدن به رفاه ، و … نیز میتوان بارگذاری کرد ؟
آیا در بارگذاری ویدئوی آموزشی محدودیتی هست ؟

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
1

هدف شرکت تعاونی زنجیره ی تامین بهشت از قرار دادن بستر های آموزشی این است که بدون هیچ محدودیت در زمینه های علمی و کاربردی می توانید ویدیو های آموزشی خود را بارگذاری کرده و برای بالا بردن سطح علمی و آموزشی عموم جامعه نقش مهمی را ایفا کنید . وقتی شما در زمینه ای تخصص دارید و آن را برای عموم جامعه به اشتراک میگذارید درواقع علاوه بر اینکه دانش خود را با دیگران به اشتراک میگذارید ، باعث بهبود در روند و عملکرد علمی در تولیدات و نیازهای جامعه خواهید شد .
این بستر در تمامی علوم آزمایشی و علمی می تواند زمینه ساز یک مرجع جهت افزایش میزان بهره وری در سیستم آموزشی کشور شده و با لینک کردن این ویدیو ها در بسترهای مختلف دیگر قابلیت در دسترس بودن را افزایش داده و باعث می شود افراد بیشتری از علم نوین در زمینه های گوناگون استفاده کنند و یا از آن در جهت به کارگیری برای راه اندازی یک کسب و کار اقدام کنند .
در بارگذاری برای ویدیو ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید در این بستر در زمینه ای که تخصص دارید فیلم گرفته و بارگذاری کنید .
در آخر شرکت تعاونی زنجیره ی تامین بهشت با هدف افزایش دانش در بین عموم جامعه و با ایجاد این بستر برای ترویج آموزش نوین از طریق فضای مجازی و اینترنت زمینه را برای تولید محتوا و علوم مختلفی که شما عزیزان دارید و با به کارگیری از آنها شکاف های آموزشی را پر گرده تا فضای جدید برای آموزش در کشور ایجاد شود .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .