0

خواص و فواید کود گل مغربی وحشی را شرح دهید؟

شرایط نگهداری و مراقبت از گل مغربی وحشی راشرح دهید ؟

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

خواص و فواید کود گل مغربی وحشی را شرح دهید؟

گیاهان گلدان بتونی ( Ludwigia alternfolia ) گونه جالبی بومی نیمه شرقی ایالات متحده است. آنها را می توان در کنار جویبارها ، دریاچه ها و حوضچه ها و همچنین گاهی اوقات در خندق ها ، مناطق نشت و حوضه های نگهداری پرورش داد. به عنوان یک نمونه بومی ، می توان از گلهای بذر بذر برای طبیعی سازی اطراف استخرهای حیاط خانه و آب نماها استفاده کرد.
اطلاعات گیاه Seedbox
گیاهان گلدان بته ای ، اعضای دایمی و کوتاه مدت از خانواده گل مغربی هستند. در حقیقت ، آنها به عنوان گیاهان گل پامچال نیز شناخته می شوند. نام های دیگر گیاه شامل گلدان بذری شناور و بید گل پامچال شناور است. آنها در مناطق USDA 4 تا 8 مقاوم هستند و در مناطقی که رطوبت زمین ثابت است رشد می کنند. ویژگی بارز آنها یک جعبه بذر مکعبی شکل است که هنگام رسیدن دانه ها جغجغه می زند. این جعبه های بذر افزودنیهای جذابی در چیدمان گل خشک هستند .
شناسایی گیاهان Marsh Seedbox
گلهای جعبه بذر تا زمانی که کپسول بذر مشخصه خود را تولید نکنند ، در طبیعت به راحتی قابل چشم پوشی هستند. در اینجا برخی از ویژگی هایی وجود دارد که می تواند به شما در شناسایی این گونه کمک کند: قد : ساقه های قهوه ای مایل به قرمز می توانند تا چهار فوت (حدود 1 متر) ارتفاع رشد کرده و نزدیک قسمت بالای گیاه چند شاخه باشند. برگها : برگها شبیه بید و طول آنها کمتر از چهار اینچ (10 سانتی متر) است. آنها روی ساقه های کوتاه رشد می کنند و در امتداد ساقه اصلی بلند و شاخه های فوقانی بصورت کم چیده شده اند. گلها : Seedbox بین ژوئن و آگوست شکوفا می شود و جولای طبیعی است. گلهای ظریف مانند دلمه عمر کوتاهی دارند و چهار گلبرگ زرد اغلب در همان روز ظاهر می شوند. گلها در قسمت فوقانی و کوتاه شده گیاه تولید می شوند. میوه : کپسول های دانه به شکل مکعب هستند و در قسمت بالا منافذی برای آزاد شدن بذرها دارند. اندازه کپسول ها کوچک است و اندازه آنها به طور متوسط ​​¼ اینچ (6 میلی متر) یا کمتر است. پس از بلوغ ، بذر هسته جغجغه می زند.

چگونه یک Seedbox رشد کنیم
گل Seedbox به طور گسترده در مهد کودک های آجر و ملات موجود نیست اما از طریق تهیه کنندگان بذر مخصوص به صورت آنلاین یافت می شود. بذر باید در مناطقی که خاک به طور مداوم مرطوب است ، در آفتاب کامل کاشته شود . مکان ایده آل برای کاشت گل در کنار حوضچه ها ، آب نماها یا باتلاق ها و باتلاق ها است . هیچ مشکلی در مورد بیماری یا حشرات گزارش نشده است.
گیاهان Seedbox در شرایط مطلوب رشد خود بذر می شوند. باغبانانی که مایل به برداشت سر بذر برای آرایش گل هستند (یا هنگام جمع آوری بذر برای سال بعد) باید قبل از باز شدن جعبه های بذر و پخش شدن بذرها ، سرها را برداشت کنند. اردک ها و غازها گاهاً دانه ها را مصرف می کنند. پرورش گیاهان آبزی در نزدیکی آب زیستگاه های زیر آب بسیاری از گونه های بی مهرگان را فراهم می کند. این موجودات کوچک غذای ماهی ، قورباغه و خزندگان را تأمین می کنند . گیاهان گلدان بته ای نه تنها نمونه ای غیرمعمول هستند ، بلکه گیاهی سازگار با محیط زیست نیز هستند.

منبع : www.gardeningknowhow.com

کود مناسب رشد و عناصر ریز مغذی ( میکرو ) گل مغربی وحشی :
مشخصات کود های میکرو
یکی از صدها خدمات مجموعه ی بزرگ پارادایس تهیه و بسته بندی بهترین نوع کودهای میکرو می باشد ، که تهیه نمودن آن برای شما دوستان عزیز به علت سنگین بودن وزن بسته های آن (25 کیلوگرم ) هزینه بر و گاهی اوقات غیرممکن است .
میکرو المنت ها یا عناصر یا عناصر کم مصرف ( ریز مغذی ها ) مانند :
آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور ، مولیبدن و کلر گیاهان مختلف برحسب نیاز و با توجه به نتایج آزمایشات خاک و برگ به کود های فوق نیازمند خواهند بود . ادامه مطالب کلیک کنید .
جایگاه میکروالمنت در تولیدات کشاورزی :
با وجود این که گیاهان به شکل واضحی به کود های ماکروالمنت ها نیازمندند ، اما کودهای میکروالمنت یا ریز مغذی ها علی رغم نیاز کم گیاهان جایگاه ویژه ای در تولیدات کشاورزی دارند لذا از آنها به عناصر خرد با تاثیرات مکان یاد میشود.

کود مناسب رشد و عناصر درشت مغذیماکرو) گل مغربی وحشی:
مشخصات کود های ماکرو
در این قسمت از بانک اطلاعاتی مجموعه ی پارادایس نظر شما را به توضیحاتی هر چند مختصر توسط متخصصان این مجموعه در رشته ی کشاورزی و کود شناسی در رابطه با کود های ماکرو بستته بندی شده توسط این مجموعه جلب می نماییم .
معرفی عناصر کود ماکرو :
کودهای ماکرو موضوع بحث ما را تشکیل می دهند این کودها از مجموع سه عنصر : ازت ، فسفر و پتاسیم به نسبت های مختلف و متناسب با زمانبندی رشد و باروری گیاه تشکیل میشود .

حال برای درک هرچه بیشتر تاثیر این کودها نظر شما را به تاثیر هر یک از این عناصر به تنهایی بر روی گیاهان و درختان جلب می نماییم : جهت مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

کود مناسب تقویت محصول و گلدهیپتاس بالا ) گل مغربی وحشی :

تغذیه گیاهان شامل چندین مرحله می باشد، مرحله رویشی ، نمو و گلدهی، گیاهان برای رشد به ازت برای ریشه دهی و شروع سوخت و ساز و پتاسیم مسئول خیلی از وقایع فیزیولوژیک گیاه می باشد. گیاهی که وارد فاز گلدهی نمی شود، به خاطر رشد رویشی ناشی از مصرف کود ازته یا ضعف عمومی گیاه می باشد. فاز رویشی ناشی از استفاده از ازت باعث آبدار شدن بافت گیاه شده و نسبت C/N را کمتر یا به زبان ساده پوست به گوشت را بیشتر میکند، و همین عامل باعث می شود گیاه شما بزرگ و قوی شده ولی به شما گل نمی دهد ! با دادن کودهای گلدهی میزان گوشت را بیشتر کرده و از شیره گیاهی کاسته می شود. همین امر موجب افزایش گلدهی در همه گیاهان می شود. برای افزایش کیفیت گلها باید هنگام اتمام عمر گل ، غنچه های خشک شده رو از ته بچینید ، تا انرژی گل روی تولید بذر متمرکز نشود ! همینطور برای افزایش کیفیت گلدهی باید از مکمل های غذایی استفاده نمود ، از آنجایی که جذب مواد غذایی و کودهای شیمیایی تابع اسیدیته ی خاک می باشد و درصورت بالاتر رفتن اسیدیته خاک از 7 ، برخی از مواد غذایی قابلیت جذب خود را از دست می دهند  جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوال کلیک کنید .

جهت خرید انواع محصولات کشاورزی اعم از کود ، سم و اقلام کلیک کنید .

جهت بازدید از ویدئو های آموزش کشاورزی رایگان کلیک کنید .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .