0

تولید مبل کلاسیک برلیان چگونه است؟

حمایت از کالای ایرانی و تولیدکنندگان ایرانی در راستای ساختن ایران زمین 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

تولید مبل کلاسیک برلیان چگونه است؟

طراحی اصلی و ابتدایی این نوع مبلمان مطعلق به کشور ایتالیا است و امروزه این سبک توسط طراحان و سازندگان ایرانی با کیفیت بسیار مناسب تولید میشود.
مبل کلاسیک برلیان به دلیل ظاهر سبک و راحت و در عین حال دارای منبت و طراحی زیبای آن گونه ای مبل کلاسیک به شمار میرود همچنین این سبک مبلمان با دارا بودن ارتفاع نشیمنگاه مناسب احساس دلنشین راحتی را برای شما به ارغوان می آورد، در مبلمان کلاسیک برلیان ظاهر و طراحی مبل تک نفره با کناپه ها متفاوت است که این ویژگی جذابیت این مجوعه را دو چندان کرده است و استفاده آنرا برای شما دلنشین تر میکند.
در مراح تولید مبلمان ابتدا کلاف مبل (اسکلت مبلمان) که از چوب یا مواد دیگر ساخته میشود اماده میشود، چوب به صورت الوار تهیه میشود جنس چوب به کار رفته متفاوت و معمولا از چوب هایی مثل چوب راش، گردو، روس، چنار، بلوط و .. استفاده میشود سپس با دستگاه های مخصوص الوار را به اندازه های مختلف برش میدهند؛
در مرحله بعد از کار قسمت هایی از کلاف که به رنگ نیاز دارند رنگ شده و سپس پارچه رو رویه مبل اماده میشود همچنین در بین مبلمان از انواع فوم (فوم سرد ، فوم گرم) یا اسفنج استفاده میشود.

جهت بازدید از تنوع مبل شرکت چوبینو روی لینک chobino کلیک کنید .
در راستای بهبود مشکلات کشور همراهمان باشید با iranpsc .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .