0

استرومانته‌‏ سانگینیا | تکثیر و پرورش

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

استرومانته‌‏ سانگینیا | تکثیر و پرورش

استرومانته‌‏ سانگینی یک گیاه آپارتمانی فوق العاده جذاب به شما می دهد که می تواند به عنوان گیاه هدیه کریسمس مورد استفاده قرار گیرد. شاخ و برگ این گیاه دارای رنگ قرمز ، سفید و سبز است. گاهی اوقات تصور می شود که نگهداری از گیاهان آپارتمانی از بستگان گیاهان معروف نماز است .

اصول اولیه مراقبت از گیاه استرومانته‌‏ سانگینی

به شما امکان می دهد انگشت شست سبز خود را به نمایش بگذارید و نمونه جذاب را در طول سال رشد و شکوفایی دهید. شاخ و برگ گیاهان خانگی استرومانته به رنگ سرخ مایل به قرمز و صورتی در قسمت پشتی برگها است و از بالای سبزهای سفید و سفید رنگ آن نگاه می کند. با مراقبت مناسب از گیاه استرومانته ، “Triostar” می تواند به 2 تا 3 فوت قد و 1 تا 2 فوت عرض برسد.

در حال رشد استرومانته‌‏ سانگینی

یادگیری نحوه پرورش استرومانته کار پیچیده ای نیست ، اما شما باید متعهد شوید که هنگام رشد گیاه استرومانته‌‏ سانگینی‘ رطوبت منظم را تأمین کنید . این گیاه که بومی جنگل بارانی برزیل است ، نمی تواند در یک محیط خشک وجود داشته باشد. مه زدگی به رطوبت کمک می کند ، همانطور که یک سینی سنگریزه در زیر یا نزدیک گیاه. یک رطوبت ساز اتاق در نزدیکی یک دارایی خوب هنگام رشد سنگ استرومانته است. آبیاری صحیح هنگام یادگیری نحوه پرورش استرومانت مهم است. خاک را مرطوب نگه دارید اما قبل از آبیاری مجدد اجازه دهید اینچ بالا خشک شود. این گیاه را در خاک گیاه گیاهان خانگی که خوب زهکشی می شود گلدان کرده و یا مخلوط کنید . در فصل رشد با کود متعادل گیاهان خانگی استرومانته را تغذیه کنید . بوته های خانگی استرومانته گاهی اوقات “سه رنگ” نامیده می شوند ، به خصوص توسط تولید کنندگان محلی. مراقبت از گیاه استرومانته‌‏ سانگینی شامل تأمین مقدار کافی از نور خورشید و یا گیاهان خانگی استرومانته‌‏ سانگینی می تواند به کثیفی کثیف و سوخته تبدیل شود. به گیاهان آپارتمانی گیاهان خانگی نور درخشان بدهید ، اما آفتاب مستقیم نداشته باشید. اگر لکه های سوختگی روی برگ ها را مشاهده کردید ، در معرض آفتاب قرار بگیرید. گیاه را در معرض شرق یا شمال قرار دهید. مراقبت از گیاه استرومانته‌‏ سانگینی در خارج ممکن است از خود بپرسید ،

“آیا استرومانته‌‏ سانگینی‘ می تواند در خارج رشد کند؟”

می تواند در گرمترین مناطق ، منطقه 9 و بالاتر باشد. باغداران در مناطق شمالی تر ، گاهی اوقات گیاهان را به صورت سالانه در خارج می کارند. هنگام رشد گیاه استرومانته‌‏ سانگینی‘ در خارج ، آن را در محلی سایه دار با آفتاب صبحگاهی یا در صورت امکان در یک منطقه کاملا سایه دار قرار دهید. این گیاه می تواند در مناطق سردتر آفتاب بیشتری بگیرد. حالا که یاد گرفتید چگونه استرومانته پرورش دهید ، آن را امتحان کنید ، در خانه یا بیرون.

جهت خرید انواع گیاه های آپارتمانی زینتی میتوانید وارد فروشگاه گیاهان آپارتمانی ما شوید .

منبع: www.gardeningknowhow.com

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .