0

ابزارک wooRank چیست؟

چه خبر در WooRank؟ بیا بفهم!

بگذارید کلمات را کم نکنیم ، امسال سخت بوده است. بنابراین بسیاری از ما در رابطه با مشاغل ، مشاغل ، برنامه های سفر و (مهمتر از همه) سلامتی خود به یک دوره نامعلوم بلاتکلیفی فرو رفته ایم. در حالی که ما در WooRank به سراغ کارهای کاملاً از راه دور می رفتیم ، سعی کردیم با بهینه سازی سیستم عامل خود به روش های بیش از هر زمان دیگری ، از شرایط خود بهترین استفاده را ببریم. ما می خواستیم ابزار قدرتمند WooRank را که بیش از 10 سال است با افتخار آن را به نمایش می گذاریم احیا کنیم تا هنگامی که به طور معمول به کار خود بازگشتید ، بهترین ابزار مطلوب را برای انجام این کار داشته باشید.

ما به عنوان یک تیم تلاش می کنیم این ابزار را برای شما بهتر کنیم. بدون مشتریان گران قیمت خود ، ما هیچ جایی نخواهیم بود. بنابراین ما نظرات شما را در مورد تجربه کاربر ، معیارهایی که نشان می دهیم ، توضیحاتی که می دهیم و موارد دیگر – و ما به کار خود ادامه دادیم .

موارد جدید را بررسی کنید! و به یاد داشته باشید ، اگر فکر می کنید می توانیم کار بهتری انجام دهیم ، هرگز دریغ نکنید و به ما بگویید!
WooRank: The Makeover
ما تغییرات زیادی در نحوه مشاهده و تعامل شما با پلت فرم WooRank ایجاد کرده ایم. همه چیزهایی را که پیشرفت کرده ایم بررسی کنید!

بازبینی ایجاد

اگر در چند ماه گذشته از این سیستم عامل بازدید کرده باشید ، متوجه خواهید شد که همه چیز چقدر متفاوت است. ما تصمیم گرفتیم شیوه ایجاد نظرات و پروژه های وب سایت خود را دوباره اختراع کنیم و به همه چیز کاملاً جدید پایان دهیم.

اکنون ، هنگامی که آماده بررسی یک URL هستید ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک بررسی فوری انجام دهید ، یا یک پروژه را شروع می کنید. این پروژه برای کمک به SEO طولانی مدت (ردیابی کلمات کلیدی ، بررسی صفحه داخلی و موارد دیگر – کمی بعد به آن خواهیم پرداخت) طراحی شده است.

فیلتر کردن نتایج

اکنون ، وقتی خود را در این مرور یافتید ، متوجه خواهید شد که می توانید معیارهای خود را بر اساس وضعیت ، تأثیر یا دشواری فیلتر و مرتب کنید! این به شما کمک می کند فوراً مناطقی را که نیاز به پیشرفت دارند مشاهده کنید و به شما کمک می کند کار خود را در اولویت قرار دهید. البته ، شما می خواهید معیارهای “آسان برای حل / تأثیر زیاد” را برای گرفتن سریع این پیروزی ها اصلاح کنید!

بررسی صفحه داخلی

مرورهای نامحدود صفحه داخلی به بخش پروژه منتقل شده است. اکنون ، پس از راه اندازی پروژه خود ، می توانید هر یک از صفحات داخلی خود را مرور کنید تا بتوانید مطمئن شوید که کل سایت شما به اندازه صفحه اصلی خود ، SEO دوستانه است.

ما این بررسی صفحه را به پروژه ها منتقل کردیم زیرا بهبود کل سایت شما یک تعهد طولانی مدت است ، در حالی که منظور از بررسی های فوری ، یک بررسی سریع سلامت برای سایت شما است. برای مشاهده کل نگرانه کل وب سایت خود ، در پروژه خود شیرجه بیشتری بزنید.

چک لیست بازاریابی

لیست بازاریابی هنگامی که پروژه ای را راه اندازی می کردید در مرور صفحه اصلی شما گسترش می یافت. با بیش از 70 معیار ، مشاوره متنی و عملی برای هر معیار و موارد دیگر ، بررسی کمی طولانی بود. بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم لیست مفید و بسیار پرمحتوا بازاریابی را به بخش خود منتقل کنیم.

متوجه خواهید شد که حتی می توانید نتایج خود را بر اساس دسته بندی ، نقش تیم ، تأثیر یا تلاش فیلتر کنید!
معیارهای اضافی اضافه شده است
ما همچنین در زمان قفل کردن وقت خود را صرف کشف برخی معیارهای جدید کردیم که می تواند به شما در درک بهتر سلامتی SEO کمک کند. آنچه ما اضافه کردیم در اینجا است:

فیدهای وب

کارت توییتر

در راستای پاسخ دهی تخصصی به سوال شما در خصوص ابزارک wooRank چیست؟ مطالبی از مقالات خارجی ترجمه شده در اختیار شما به رایگان قرار میدهیم موفق و پیروز باشید .

منبع : woorank.com

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .