بازدید: 87سئو سایتسئو سئو سایت
0

آیا سئو روشی قانونی محسوب می شود؟
سئو قانونی چیست و وکلا چرا باید به آن اهمیت دهند؟
ارسال شده توسط FindLaw |31 جولای 2019

در بازار قانونی رقابتی امروز ، بنگاه ها برای پیش افتادن باید از هر مزیت احتمالی استفاده کنند.

به احتمال زیاد ، این کار به صورت آنلاین آغاز می شود. اگر شرکت شما وب سایتی دارد ، یکی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید بهینه سازی محتوای خود برای موتورهای جستجو مانند Google ، Yahoo! و Bing به منظور جلب چشم اندازهای مناسب. اما بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کاری پیچیده است. و اگر می خواهید در آن مهارت کسب کنید ، ابتدا باید آن را درک کنید.
یک تعریف مختصر از SEO
در اینجا نحوه توضیح MOZ ، رهبر صنعت در بین شرکت های توسعه دهنده نرم افزار SEO ، بهینه سازی موتور جستجو تعریف شده است:

اسم سئو

روش افزایش کمیت و کیفیت ترافیک به وب سایت شما از طریق نتایج جستجوی ارگانیک.


اکنون بارگیری کن

در این تعریف ، ما اهداف اصلی یک برنامه SEO مناسب و همچنین برخی از تمایزات مهم را پیدا می کنیم. بیایید تعریف را به چند قسمت اساسی تقسیم کنیم.

برای شروع ، ما بر روی دو کلمه مهم تمرکز خواهیم کرد:

  1. تعداد
  2. کیفیت

این ترکیب در قلب همین دلیل است که شرکت ها ابتکار عمل در زمینه SEO را آغاز می کنند. دلیل اینکه وب سایت خود را راه اندازی کرده اید این بوده است که در مورد مسائل حقوقی که اداره می کنید و اینکه چطور می توانید به آنها کمک کنید ، به متصدیان خبر دهید. با این حال ، شما می خواهید مخاطب مناسب را جذب کنید.

به عنوان مثال ، فرض کنید شما یک وکیل برنامه ریزی املاک هستید که در لس آنجلس تمرین می کنید. اگر حجم بازدید از وب سایت شما از طریق پشت بام انجام شود ، فایده ای نخواهد داشت ، اما افرادی که به آن سفر می کنند به دنبال یک وکیل املاک و مستغلات LA هستند ، نه اینکه به وصیت نامه ها اعتماد کنند.

توسعه و اجرای یک طرح سئو مناسب به معنای جذب ترافیک هدفمند از طریق کلمات کلیدی استراتژیک ، محتوای آموزنده ، تاکتیک های پیوند زبردست و سایر فنون اثبات شده است. با سئو سایت ، سایت شما برای مخاطبان مناسب شانس بیشتری برای صعود به اوج در زمان مناسب دارد.

قسمت دیگری از تعریف فوق که جای بحث دارد ، “ارگانیک” است. دو نوع ترافیک جستجو وجود دارد که می تواند به سایت شما بیاید:

  1. پرداخت شده
  2. ارگانیک. آلی

ترافیک پولی معمولاً شامل پیشنهاد قیمت یک کلمه کلیدی و پیوست تبلیغات آنلاین شما به آن است. بسته به محبوبیت یک کلمه کلیدی خاص و میزان رقبای شما برای پرداختن به جایگاه برتر آن ، ترافیک پرداخت شده می تواند به سرعت گران شود. و ، لزوماً چشم اندازهای با کیفیت بالاتر را تضمین نمی کند.

ترافیک ارگانیک به ترافیکی گفته می شود که از طریق نتایج جستجوی پرداخت نشده به وب سایت شما می آید. این اتفاق زمانی رخ می دهد که مشتری احتمالی روی پیوندی کلیک می کند که هزینه آن توسط مالک وب سایت پرداخت نشده است. نتایج جستجوی ارگانیک در زیر نقاط پرداخت شده و لیست های مشاغل محلی در بالای صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) نشان داده می شود. آیا سئو روشی قانونی محسوب می شود

ترافیک ارگانیک مطمئناً یک روش مقرون به صرفه برای دریافت هدایت است ، اما یک استراتژی موثر در جستجوگرها کاملاً ضروری است. اگر برنامه ای ندارید ، سایت شما فقط بر اساس محتوای صفحه برای رقابت باقی می ماند. اگرچه وب سایت شرکت شما در نتایج جستجوی هدفمند مرتبط با مناطق عملیاتی و موقعیت مکانی شما گنجانده می شود ، اما بدون هیچ نوع بهینه سازی ، آنقدر در SERP دفن می شود که هیچ کس به اندازه کافی برای دیدن آن حفاری نمی کند.
رویکرد زیرکانه برای کسب ترافیک ارگانیک
یکی از راه های غلبه بر مبارزه برای رقابتی ترین کلمات کلیدی ، یافتن اصطلاحات ویژه ای است که همان نوع چشم انداز را هدف قرار دهند. به عنوان مثال ، به جای بهینه سازی یک صفحه برای اصطلاح بسیار رقابتی “وکیل DWI” ، به جای آن صفحه را برای “اولین جرم DWI” بهینه کنید. در مورد اصطلاحات طاقت فرسای رقابت کمتری وجود دارد و داده ها نشان می دهد افرادی که جستجوی سوله را انجام می دهند معمولاً به استخدام وکیل نزدیکتر هستند. نه تنها این ، با بهینه سازی صفحات خود برای اصطلاحات تخصصی تر ، می توانید خود را به عنوان شخصی که انواع تخصصی تر پرونده ها را مدیریت می کند ، قرار دهید. آیا سئو روشی قانونی محسوب می شود

اگر مطمئن نیستید از کدام اصطلاحات استفاده کنید ، می توانید چند کمپین پرداخت کوچک به ازای هر کلیک (PPC) را اجرا کنید تا ببینید کدام یک بهترین عملکرد را دارند. این روش به شما امکان می دهد قبل از اینکه کل بودجه بازاریابی آنلاین خود را برای یک استراتژی خاص متعهد کنید ، آب را برای برخی شرایط آزمایش کنید. علاوه بر این ، ترافیکی که در طی این “آزمایشات” به سایت خود می رانید می تواند به افزایش کیفیت سایت و جذب مخاطب مناسب کمک کند ، که در نهایت منجر به اعتبار بیشتر موتورهای جستجو می شود.

این که آیا شما تازه شروع به راه اندازی اولین وب سایت شرکت خود کرده اید یا سایتی دارید که سالها در آن فعال است ، بسیار مهم است که به فکر یک استراتژی جامع در زمینه SEO باشید.
شما می توانید در مورد کتابچه راهنمای رایگان ما با عنوان ” برخیز بیشتر از بقیه: مواد اصلی برای موفقیت در جستجوگرها برای موسسات حقوقی” درباره سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید .
هدف ما پاسخ به سوال آیا سئو روشی قانونی محسوب می شود و در این زمینه از منبع های خارجی مطالب را در اختیار شما قرار دادیم .

منبع : lawyermarketing.com

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .